Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunu da gördüm ya

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

çemen koktu ya burası

çemen tek başına iyi gitmez. kızarmış ekmeğin üzerine önce çemen sürüp ondan sonra üzerine tereyağı süreceksin. o zaman her ikisinden de tam lezzet randımanı alırsın.

zengin olmadığın gibi memleketinin lezzetlerini de tanımıyorsun.

ne öylesin ne böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

donanımhaberde imzasına arabasından 32" televizyonuna kadar malvarlığını yazan tipler var ehuehu

ee normal çünkü DONANIMHABER. donanim forumu yani internetin keşfinden beri donanim forumu geleneği imzaya kullandıklarını yazmak
çünkü insanlar o forumlara ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları almak için giriyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben de masaya oturunca ceplerimi boşaltıyorum. cüzdanımdan evin anahtarına kadar oturduğum masanın üzerine koyuyorum. çünkü cepte bişey varken rahatsız oluyorum, gösterişle falan alakası yok kanımca. en azından ben o amaçla cebimdekileri sergilemiyorum. tamamen rahatlıkla alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Xenus said:

donanımhaberde imzasına arabasından 32" televizyonuna kadar malvarlığını yazan tipler var ehuehu

ee normal çünkü DONANIMHABER. donanim forumu yani internetin keşfinden beri donanim forumu geleneği imzaya kullandıklarını yazmak
çünkü insanlar o forumlara ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları almak için giriyor

sana baya dokundu anlaşılan sende dökenlerdensin. ulan falan noluyor?

bilgi sahibi olduğun aletin pc, laptop, rootlanmış cep telefonu vs. teknik donanım yazmayla, alakasız şeyleri yazıp malvarlığı dökme arasında bir çizgi var. bana göre bu hem görmemişlik hem görgüsüzlüktür kimse kusura bakmasın. bana herkesin elinde olan iphonenun nesini yorumlayacaksın? lol. yazdığın imza sadece ilgili bölümde değil her mesajında çıkıyor. ben başlığını açarım sorarım, aramaya inanırım. örn: galatasaray maç başlığında gördüğüm adamın mesaj altında atmam. arabasından, iphone ipad pspsine, ses sisteminden, 32" tvsinin gözüme sokması görgüsüzlüktür.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar önceden daha mütevaziydi.Gösteriş çok moda oldu ve bence gerçekten çirkin bir şey .Ben halen üstümde pahalı olduğu belli olan bir şey taşıdığımda sorarlarsa indirimden aldım , hediye aldılar falan diyorum .Çocukken yeni ayakkabı aldığımda arkadaşlarıma gelin basın derdim .
Yetiştirilme tarzıyla alakalı bence , sonradan görmelik ve eğitimle alakalı . Eğitim seviyesi düştükçe lüks tüketim artıyor bu bir gerçek .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...