Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Sevgili sipeys.

Bak gerçekten de o fotoğrafı gönderirken ne düşündüğünü biliyorum. THY'de sadece "yeşil" gazetelerin değil, diğer görüşleri savunan gazetelerin de dağıtıldığını göstermek için o fotoğrafı çekmişsin. Anlıyorum. Gerçekten. Arada Radikal dahi var.(İnsanların kürtçü gazetesi diye yıllardır yaftalamış olduğu gazete.)

Ama insan arada bir fail olabiliyor hacı. Yani insanız şurda. Efsanevi paragraflar arşivinde hemen herkesin fail olduğu farklı yazılar var. (Şu sıralar noyansamak üzerinden döner oldu gerçi.) Niyetini anlıyorum ama fail olmuş hacı. Gerçekten. Bir defa ölmüş birini dirilterek fail olmuşluğum dahi var. Gerek yok. "Fail olmuşum asdfg" de geç.

İzmir'e de hoşgeldin. 2 gün önce gelseydin "kutuplara mı geldim lan bu ne soğuk" deme ihtimalin vardı gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Sevgili sipeys.

Bak gerçekten de o fotoğrafı gönderirken ne düşündüğünü biliyorum. THY'de sadece "yeşil" gazetelerin değil, diğer görüşleri savunan gazetelerin de dağıtıldığını göstermek için o fotoğrafı çekmişsin. Anlıyorum. Gerçekten. Arada Radikal dahi var.(İnsanların kürtçü gazetesi diye yıllardır yaftalamış olduğu gazete.)

Ama insan arada bir fail olabiliyor hacı. Yani insanız şurda. Efsanevi paragraflar arşivinde hemen herkesin fail olduğu farklı yazılar var. (Şu sıralar noyansamak üzerinden döner oldu gerçi.) Niyetini anlıyorum ama fail olmuş hacı. Gerçekten. Bir defa ölmüş birini dirilterek fail olmuşluğum dahi var. Gerek yok. "Fail olmuşum asdfg" de geç.

İzmir'e de hoşgeldin. 2 gün önce gelseydin "kutuplara mı geldim lan bu ne soğuk" deme ihtimalin vardı gerçi.
Aaaa insan. Hoşbulduk :)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Şu her topicte laf sokmaya yeltenip yetemeyen noobların ağIzlarında köpükle saldırması çok iyi lan, harbi eğleniyorum. Boşuna uğraşmayın ama ;)

Topiği,(nickini açıkça yazarak) birine laf sokmak için gecenin dibinde heyecanla açıp, laf sokmayı bile başaramayan ve herkesin eğlenmesine neden olan biri için ironik bir mesaj olmuş.

Bu hareket ve tavırlarla gelen tepkilerin olumlu olmaması pek şaşırtıcı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...