Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Severek Yediğiniz Özel Karışımlar

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

8-10 yumurta ne abi napıyosunuz =(

bari istatistik tutun ilerde verirsiniz bilim adamlarına bakın işte yumurta kolesterol yapmıyor fuck you diye

kolestrol için sarısını ayırıyorlar sadece beyazını yiyorlar. ama ben ikisinide yiyom 5 tane sabah tereyağına kırarım. içine sucuk,jambon,peynir ne varsa hazırda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

8-10 yumurta ne abi napıyosunuz =(

bari istatistik tutun ilerde verirsiniz bilim adamlarına bakın işte yumurta kolesterol yapmıyor fuck you diye

abi gerçekten yapmıyor, yıllardır yiyorum yumurta son 8 aydır günde8-10 tane yiyorum ki 3-4 tanesi tam sarısıyla birlikte hayvansal gıdalar kiloyla gidiyor zaten, geçen hafta kan testi ve idrar testi yaptırmıştım kolestrol normalın baya altı cıkmıstı lol
Sosyal ağlarda paylaş

kahvaltımı koyayım ben de.
sabahları acıkmadığım için böyle bir yöntem buldum.
hayvan gibi kalorili kilo aldırıcı.

150 ml süt.
1 ya da yarım muz.
1 scoop gainer.
2 tam yumurta.
1-2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi.
yarım su bardağı kadar yulaf.
biraz ceviz.

şeykleyip içiyorum. tadında sıkıntı olmuyor zaten gainer, muz falan derken. 800 kalori var minimum. protein falan da 40 kadar falan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

psikolojim bozuldu dondurma yiyorum paso.

litrelik dondurma alıp için nesquick cornflakes koyuyorum biraz eritip kocaman bir kab içinde karıştırıp kaşık kaşık yiyorum . kesmesse 2 magnum patlatıyorum. kurtarın beni.. yürüdüğüm yol yol değil.

nesquik gevreği bağımlılık yaptı. kurtulamıyorum. her akşam bi tane
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ayfon said:

Kilo kilo dondurma ben de yiyorum. Özellikle Häagen Dazs bir harikaaaa

yakınlarda bulamıyorum ondan. yıllarca mal gibi algida takıldım. evelsi gün paticikten öğrendiğim atatürk orman çiftliğini denedim tüm dünyam değişti. dün algida aldım ve tiksindim resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

çocukken yurtdışına çıkacak olmama en çok sevindiğim şey högın dasz yiyebilecek olmamdı doğrusu istanbulda bu yeni markalar fresco mu ne onlar da fena değil günlük ürün falan organik. lezzet olarak högın dasz değil ama yemesi daha keyifli. ultra light gibi otur 500 gr ağırlık yapıp baymıyor tadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...