Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyük ikramiye yine yenimahalle'ye çıktı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

skywalkr said:

Ben milli piyango bilet satıcısıyım diyelim, elimde 100 tane bilet var ve satmaya çalışıyorum, bu gece de piyango çekilişi olacak olsun. Elimdeki 100 biletten 70'ini satmışım, 30 bilet elimde kalmış.

Büyük ikramiye çekilince elimde patlayan biletleri kontrol ettim ve büyük ikramiyenin bu biletlerden birine çıktığını farkettim. Bu durumda nolur ? :) O parayı alabilir miyim yoksa çekilişten hemen önce biletleri bir yere teslim etmek mi gerekiyor.

sen milli piyango bileti satıcısı ol, elinde kalan biletlere büyük ikramiye çıkmış olsun...her türlü o parayı alırsın, merak etme ;)
Sosyal ağlarda paylaş

skywalkr said:

Ben milli piyango bilet satıcısıyım diyelim, elimde 100 tane bilet var ve satmaya çalışıyorum, bu gece de piyango çekilişi olacak olsun. Elimdeki 100 biletten 70'ini satmışım, 30 bilet elimde kalmış.

Büyük ikramiye çekilince elimde patlayan biletleri kontrol ettim ve büyük ikramiyenin bu biletlerden birine çıktığını farkettim. Bu durumda nolur ? :) O parayı alabilir miyim yoksa çekilişten hemen önce biletleri bir yere teslim etmek mi gerekiyor.

tahminim teslim yönünde. daha doğrusu çekilişten önce teslim etmezsen elinde patladığı yönünde diyeyim, yani parasını ödemen gerekiyor adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

skywalkr said:

Cekilisten önce ellerinde kalan biletleri iade ediyorlar parasi karsiliginda. Eger iade etmezlerse bütün o biletleri satin almis oluyorlar dolayisiyla ikramiyeleri de alabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

skywalkr said:

bildiğim kadarıyla çekilişten önce iade etmen gerekiyo biletleri
Sosyal ağlarda paylaş

Mille said:

ankaraliyim antalyada yasiyorum cankayada bi kisim akraba yenimahallede digerleri var. intihar mi ediyim napiyim

Muhtemelen birileri birilerine para kazandirmanin legal yolunu bulmus.yenimahallenin 90%i sizden olsa fark etmez o birilerinin para kazandirdigi birilerinden olmadiktan sonra. Rahat ol.ne intihari gozum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...