Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Last Friday we were watching and filming an in-game event on the EU server. The purpose of this was to get footage for a video, and to measure performance. We estimate around 400 players in the general area, including those who were not participating in the event. The performance did not leave us satisfied, but we did get very useful information, some of which made it into this patch, specifically the client crash fixes. This is a first of many steps, we're also working on several other findings as well to fixed in the days to come.

geçen cuma size anlattığım olay.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Bir tur verin de binelim

abi bir tur verelim de inan bana bi tur ile hiç beğeneceğin bir oyun değil

yani sandbox kafası olduğu için biraz zaman geçirip, karakterini içselleştirip güzel bir anın olmassa beğenmessin

olacağı şey şu

girersin benim karakterle bi interface e bakarsın( ki interface i baya başarsız) böle bi gezinirsin etrafta falan bi ağaç kesersin. gidiim bi mob kesiim dersin sonra orada aptal aptal koşan goblinleri kesersin falan ki PVE dandik bu oyunda animasyonlar efektler böle kaliteli değil.

bu ne dersin çıkarsın :)

yani öle albenisi olan bir oyun değil zaten graifkleriyle tasarımı ile.

ha pcimde çalışıo mu die bakacam diosan ok vereyim ben sana şifremi gir bak :)

ama oyunu o şekilde judge etme, bak şükrü girdi bok gibi oyun dedi çıktı hehe

Kİ mesela dün akşam girdim ben oyunda kimse yoktu bizim tayfadan benim de gidip maden kazasım gelmedi, tek başıma da safe zonedan çıkarsam ölürüm die oyundan çıktım oynamadım

ama bi gün önce 10 saat oynadık falan. öle bi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

değil ya, swg oynamadım da craftingi vs çok iyimiş galiba swgnin bunun craftingin de über bir şey yok

mat alıp raft ediosun, UO gibi yani, özel über bir yanı yok.

ama oyundaki herşey craft ediliyor, yani asla bi yerden zırh vs satın almiosun

ha moblardan düşüo zırh parçası kılıç kalkan vs de onlar en basic, asla böle über bir zırh düşmüo.

onların matlerini toplayıp yeterli skill var ise bir de para yapiosun(workbench, ve anvil kullanma parası, advanced oldukça ürün daha çok para veriosun)

ama sonuçta bir kesilmene bakıyor o item, sonra gidiyor elinden :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2j2bIY-W8VQ

bakın şu güzel bir pvp videosu

böle tanıdıkla ventten vs oynadığında böle aksiyonlara girmek her anlık yaşanan olay
ondan sonra lootlama keyfi var.

oyun bu şekilde . Uo gibi yani hadi abi naapalım? şuraya gidip pvp aranalım falna şeklinde geçio
veya şuraya gidip şu yaratıkları keselim. o sırada adamlar gelio pvp dönüo bu şekilde.

endgame i de işte clanlar arası siege savaşı.

onun dışnda tek başınayken de resource topla, crafting kas vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

oyun bu şekilde . Uo gibi yani hadi abi naapalım? şuraya gidip pvp aranalım falna şeklinde geçio
veya şuraya gidip şu yaratıkları keselim. o sırada adamlar gelio pvp dönüo bu şekilde.

Yıllar geçti ama "top var, elf var, spread oluyorsun"dan bi adım öteye gidemedi mortis.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Last Friday we were watching and filming an in-game event on the EU server. The purpose of this was to get footage for a video, and to measure performance. We estimate around 400 players in the general area, including those who were not participating in the event. The performance did not leave us satisfied, but we did get very useful information, some of which made it into this patch, specifically the client crash fixes. This is a first of many steps, we're also working on several other findings as well to fixed in the days to come.

geçen cuma size anlattığım olay.

nerde bu video?
Sosyal ağlarda paylaş

denalir said:

arcane said:

content patchmiş gibi dosya indiriyoruz bir bakıyorsun 4 satırlık patch notes.

Aynen, bu arada oyun sardı mı ne? Grupla oynanınca çok zevkli!!

abi zaten oyunu böle tek başına grind yaparken craft yaparken ventten oynıcan

bir de bol bol toparlanaıp aksiyona gidecne

bir de üzerine lootla dönersen 10 numara oyun :)

onun dışıdna tek başına takılınca kesin bayarsın bi yerden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...