Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Herşeyi Affeder mi ?

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

abi bu nasil bir konu okurken gulmekten gozumden yas geldi zor tutuyorum kendimi yerlere aticam.

bir insan evladi ya bir insan evladi foruma

"o memeleri hic yalayasim gelmemisti"

diye cumle iceren bir wall of text atip bu wall of textin ciddiye alinmasini nasil bekleyebilir ya

ahahaha

of geberdim paticik sen nelere gebesin ya
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Bu adam beni etkisi altına almaya başladı lan, müridi olacağım galiba.

Xaenin said:

Senden mürit olmaz saçma sapan konuşma.

sipeyskeyk said:

İstersem ve çalışırsam olurum

herkesin kendisinin ustası olacağı ve rankler olmaksızın kişisel içsel sevgi ve saygı seviyelerinin olacağı bir sistem üzerine çalışıyorum. O sistem ki hepimizin içini parçalayan tüm sorunların ilacı olabilecek bir sistem.. bunu ancak birlikte başarabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

abi bu nasil bir konu okurken gulmekten gozumden yas geldi zor tutuyorum kendimi yerlere aticam.

bir insan evladi ya bir insan evladi foruma

"o memeleri hic yalayasim gelmemisti"

diye cumle iceren bir wall of text atip bu wall of textin ciddiye alinmasini nasil bekleyebilir ya

ahahaha

of geberdim paticik sen nelere gebesin ya

paticikte takılmamı yasaklamıştı. accountumu stalklıyordu eğer bir post daha atarsan seninle asla konuşmam demişti . Bende post atamıyordum ama sadece özel mesajlarla foruma dahil olup okuyordum. Paticiği okurken bazen benimde gülmekten gözümden yaşlar gelirken bana "neye gülüyorsun " diye sorduğunda başka şeylere bakıp gülüyormuş gibi yapıyordum. böyle yaşıyordum ve çok zordu..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...