Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot Unchained faq

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

balonunu patlattığım sen niye geldin? adamlar negzel tartışıyordu kendi aralarında...

ultimatr zamanında da okuyordum burayı, her gördüğün balonu yeni zannedip atlama öyle

"35cm/M/ank" kalitesizliğinde saldırı olduğunda dayanamıyorum. adamın her postunun işler güçler referansı olması bambaşka bir olay zaten.

neyse ucuzluğa yeteri kadar prim verdim bugün. ekmek kızacak topici piç ettik diye

http://moesucks.files.wordpress.com/2011/10/nothing-to-do-here.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hacım ben de anlamadım.

Adama "tanımadığın kişiye niye lan diye hitap ediyorsun" tadında ince bir espri yaptık, ortalık acayip insanlarla doldu.

Neyse. Çoluk çocuk evde aç. Benim de uğraşacak halim yok.

Arkadaşlar bununla idare ediversin artık uyku saatleri gelene kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

E sen de haklısın lan.

Küçükken anne baba basar küfürü döver. Abi döver, abla döver. Biraz büyüyüp sokağa çıkınca oradaki abiler küfür edip döver. Sonra ilkokul, orta, lise derken bir temiz de öğretmenler döver. İşe gidersin beceriksizlikten her allahın günü patron söver.

Ondan sonra da gel burada başkalarına saygı göster değil mi güzel kardeşim. Ne diyeyim. Klavye arkasına geçince He man edasıyla sen de bas küfürü, her türlü hakareti.

Hadi koçum kim tutar seni.

Edit: İnsan bu kadar ezilince de doğal olarak lan kelimesi de sevgi sözcüğü gibi kalıyor sizin lugatinizde.

Öptüm yanaklarından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...