Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

bu arada muhabbetten kaynadı...az yukarıya facebook'a yükleyebildiğim bugün silivriden geçerken çektiğim görüntüleri paylaştım...tek tek saymayı becerebilecek olanlar saysın...sol tarafta 3 sıra, sağ tarafta 2 sıra ve yaklaşık 2 kmlik araç park etmişti...görüntüleri çekmeye başladığım yerden geriye doğru da en az 1 kmlik araç vardı park etmiş olan...
Sosyal ağlarda paylaş

bu trolleme mevzusundan zevk almak nedir, ben anlayamıyorum? erkek arkadaşları mı yok, kız arkadaşları mı yok, dışarı çıkamayacak kadar hasta, şişman, çirkin veya anti sosyal tipler mi bunlar? çünkü sıkıştıkları zaman,"biz eğleniyoruz" diyorlar...olm böyle ağzınızla bir tarafınızın farkı kalmayacak şekilde saçmalamanın nesi eğlence?
Sosyal ağlarda paylaş

siyasal ajanda falan...laflara bak ya.
B)-

evet...acaip bir siyasal ajandam var.
komediye bak yahu B)-

hayır, defalarca yazdım. bu foruma üye olan herkesin konu başlığı açma hakları var. açılan başlığa baktın, hoşuna gitmedi,zaten hoşunuza gitmeyen her şeyi yazıyorsunuz. peki,"bu adam burada yazmasın" ne demek? nasıl sağlıksız ve hatta hasta ruhlu bir yapıdır bu? sizin gibi düşünmek zorunda mıyım? ilk günden beri tarz aynı, tavır aynı. Ondan sonra nasıl kendi fikirlerinizi savunma hakkınızıa dört elle sarılıyorsunuz? bu kaypaklık değil de nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

gündem konusu 1-2 kişi elinde mundar olmuş resmen. tek adamın şu konuda 60-70 tane gereksiz troll postu var 3-5 falan da değil.

o yüzden krit yanlış hedefe gitmiş esasen. burası yanında hiçbir ciddi şeyin konuşulmadığı eğlence kısmında bile moderasyon böyle trolleyenin ağzına vururdu çoktan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...