Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Under the Dome (2013) - CBS

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=hDS28r2qnAw

said:
This summer nobody can get in. Nobody can get out. The town of Chester's Mill is trapped.

Bir kasabanın üstüne aynı Simspsons'ın filmindeki gibi bir kubbe iner ve dış dünya ile bağlantıları kopar. Sonra içerde olaylar gelişir. Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlama. Dizinin baş yazarı da Y: The Last Man'in yazarıymış. Birde Hank var dizide :D

Bu yaz başlayacakmış dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Ex Machina, Runaways, Saga, Ultimate X-Men... Brian K. Vaughan ne yapsa konusuna bakmadan atlarim. TV dizisinin de mukemmel olduguna eminim.

Morrison, Milligan, Gaiman gibi yazarlardan sonra cikan en iyi cizgiroman yazarlarindan biri. King oykusu yerine ozgun birsey yapsaydi keske diyorum ama bundan sonra umarim. Tutmayacagi fikri aklimdan bile gecmiyor zaten, Vaughan tutar.

Saga okuyun diyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şu "fena değil izletiyor" ve "çıtır çerez niyetine" lafları resmen "aslında kötü ama 50 dakkamı bu çer çöpe harcadım belki iyileşir diye ilerki bölümleri de izleyeceğim" itirafının yerine geçen laflar oluyor genelde ya :D
bakalım ben de bu akşam izlerim. göreceğiz

ne güzel demişsin. aynen öyle. bütün boktan dizileri aynı bahanelerle izliyor ne kadar işsiz varsa. ben de izledim zamanında.sdf
Sosyal ağlarda paylaş

under the dome ve banshee

banshee izleyen var mıydı önceden? under the dome'la banshee senaryoları aynı değil mi? küçük bir kasaba. oraya yabancı bir adam. ters giden olaylar. o bölgede mahsur kalma. yakışıklı, yapılı, militarist bir karakter. lawkeeper kimliğine bürünme. başkasının hatununa atlama. dome yerine rabbit vardı. onun dışında 1'e 1 aynı iki dizi?

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sabonis said:

şu "fena değil izletiyor" ve "çıtır çerez niyetine" lafları resmen "aslında kötü ama 50 dakkamı bu çer çöpe harcadım belki iyileşir diye ilerki bölümleri de izleyeceğim" itirafının yerine geçen laflar oluyor genelde ya :D
bakalım ben de bu akşam izlerim. göreceğiz

ne güzel demişsin. aynen öyle. bütün boktan dizileri aynı bahanelerle izliyor ne kadar işsiz varsa. ben de izledim zamanında.sdf

falling skies hayranı konuştu sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...