Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi olayları fazla büyütüyorsunuz bence pub oynarken support kısmını. harcadığınız para 1k goldu geçmeyecektir muhtemelen. kurye alırsın, birine uçurtturursun. ward alırsın 2-3 kere. arada dust alırsın falan. 1-2 cs parası hepsi. Bunları bu kadar dert edip, inatla almayıp. Başkalarından bekleyerek sinir olduğunuz oyun vaktinize yazık yani. Alın gitsin. Kendiniz için almış olun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben pure support olmak istiyorum da, karşısı supportlamayınca oyun cabuk bitiyo, sıkıcı geliyo bana da haliyle.

ward counterlamak, falan...

ama hon'a geçiyorum, ward/counter ward savaşına dönüyor olay. millet sürekli ekleyip gel bizle oyna diyo falan...

keşke hon community'nin yarısı kadar olsa su dota community...

sayı bakımından değil, gameplay / role paylasımı bakımından.
Sosyal ağlarda paylaş

oo pubda gerekirse sniper la bile support oynayacam demek aman tanrım bilgeliğinle sula bizi.yahu benim dediğim ney? 4 tane adam carry alıp 1 kişiden herşeyi almasını bekliyor ulan herbiri 1 ward alsa oyun boyu yeter ama kabul etmiyolar nerdeyse tp scrolları da sen al diyecekler.
neymiş "alsan nolur" yahu almak değil sorun adamların tavırları. zaten farm yapamıyosun 4 carry arasında para yok alamıyorsun adamlardan hakaret işitiyorsun üstüne bisürü "omg reported" yorumlarına maruz kalıyorsun.bu işkenceyi çekiceğime niye carry almayayım ki ben miyim tek enayi.
ha bunlara rağmen en fazla semi carry oynuyorum hard carry hiç oynamıyorum nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

oo pubda gerekirse sniper la bile support oynayacam demek aman tanrım bilgeliğinle sula bizi.yahu benim dediğim ney? 4 tane adam carry alıp 1 kişiden herşeyi almasını bekliyor ulan herbiri 1 ward alsa oyun boyu yeter ama kabul etmiyolar nerdeyse tp scrolları da sen al diyecekler.
neymiş "alsan nolur" yahu almak değil sorun adamların tavırları. zaten farm yapamıyosun 4 carry arasında para yok alamıyorsun adamlardan hakaret işitiyorsun üstüne bisürü "omg reported" yorumlarına maruz kalıyorsun.bu işkenceyi çekiceğime niye carry almayayım ki ben miyim tek enayi.
ha bunlara rağmen en fazla semi carry oynuyorum hard carry hiç oynamıyorum nerdeyse.

pff ne saçma bir adammışsın ya madem her bi şeyi biliyorsun ne diye gelip ağlıyorsun forumda? online gaming böyle bir şey sabredemiyorsan gelip ağlama buralarda git sims falan oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...