Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In por ylem 3!

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

Voys said:

Pati UO zamanında Amazon diye bi çete kurmuştum ondan yapcam yine. İlgisini çekenler yazsın minimum 6 kişi lazım çünkü. herkes 2. char olarak açabilir.

---------

Amazon isimli ve hep amazon kıyafetleri giyen 6-7 char açıyoruz.

-archery
-tactics
-heal
-anatomy
-hide
-stealth

kasıyoruz. Biz genelde brit köprüde takılırdık da heryerde akan bi ekip oluyor bu. İşlek bi yerde hide olup yere bişeyler atıyoruz. Almaya gelen kişiye aynı anda bütün okçular ''armor ignore'' abality siyle attack veriyoruz ve insta kill oluyor. ( 6 kişi 40 dmg den 240! vuruyoruz. ıskalamalar vs olsa bile yatıyor.

oha aşık oldum size
ipy'de abilityler yok yazmış biri, ama abilitysiz de yapılabilir bişeyse ben de katılabilirim böyle bi oluşuma

*"biri" değil bingildak'mış ya
Sosyal ağlarda paylaş

TL forumlarinda elemanin biri cok isabetli bir post atmis , yuzde yuz hislerimi paylasmis, tam olarak bu yuzden ben yokum :

rndm said:

Mountless combat is abysmal and shows how little Az understands about UO and game design in general.

IPY combat is marathon cross country running due to lack of mounts. People constantly complain about running but don't seem to understand why they don't enjoy the combat on IPY and why running away there is so effective.

Mounted combat is limited by horse stamina. Real UO has a mechanic where you can't mount a horse in combat. You must dismount to refresh your horse stamina, but then your pursuing enemies attack your horse so you can't remount it. This leaves you completely helpless and you die. It creates a hard limit on running in combat, rewarding calm and skilled players while punishing cowardly or amateur behaviour.

Unmounted combat means you can refresh stamina while running, so there is no limit at all to how much you can run. All battles turn into a cross country marathon because when people are in danger they run, run, run and run some more with no limitation.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Voys said:

Pati UO zamanında Amazon diye bi çete kurmuştum ondan yapcam yine. İlgisini çekenler yazsın minimum 6 kişi lazım çünkü. herkes 2. char olarak açabilir.

---------

Amazon isimli ve hep amazon kıyafetleri giyen 6-7 char açıyoruz.

-archery
-tactics
-heal
-anatomy
-hide
-stealth

kasıyoruz. Biz genelde brit köprüde takılırdık da heryerde akan bi ekip oluyor bu. İşlek bi yerde hide olup yere bişeyler atıyoruz. Almaya gelen kişiye aynı anda bütün okçular ''armor ignore'' abality siyle attack veriyoruz ve insta kill oluyor. ( 6 kişi 40 dmg den 240! vuruyoruz. ıskalamalar vs olsa bile yatıyor.

oha aşık oldum size
ipy'de abilityler yok yazmış biri, ama abilitysiz de yapılabilir bişeyse ben de katılabilirim böyle bi oluşuma

*"biri" değil bingildak'mış ya

benim char
bunun aynisi + swords vardi
bu sefer archery olmaz resist olur buyuk ihtimal
bu yaptiginiz ambush plani da illa warriorla yapicaksaniz halberdla olur. o 6 kisinin yarisi swordsman olur adamin etrafini cevirir ayni anda saldirir indirirsiniz.
ama planladiginiz gibi koprude falan zor olur anca dungeon gang
Sosyal ağlarda paylaş

melee charlar için stealthle adamın yanına kadar sokulmak lazım ki genelde adamlar durmuyor yerınde. ayrıca vurdukdan sonra da tekrar hide olabilmek için uzaklaşmak lazım ama archer'da görebildiğin her yerden vurabiliosun + uzaktan vurdugun için vurur vurmaz tekrar hide olabiliosun attack bile yemiosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...