Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In por ylem 3!

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

o siyahlık client ile ilgili işte çözülmüştü o dot sunucusunda bildigin wow oynarken gibi uo oynuyodum ben client edit ile alakalı birşey ve sphere tarafından tabiki normal razorla fln yapamazsınız onu kendisi askerde şimdi sphere developeri aynı zamanda kendisi izne gelir yarın anlatır detaylıca
Sosyal ağlarda paylaş

ipy2 de benim bi char vardı mage eva medi archery tct hide stealth 100 int vardı. Heavy xbowla instantı vurup corpor expolosion yapıyodum sonra bowla kovalıyodum, shamein daracık koridorlarında 10 sn steatlh delayıyla adım adım sabırla adam avlıyodum, zevkliydi hele bi de adamın cebinden güzel rare ya da ev/gemi deed çıkınca

Pre-castta 3 kişi elimizde kal vaslarla koşturalım olayı olmuyo resist falan oldu mu yırtıyosun resistsizde öldürmez herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

ipy2 de 100 resist kasmak zor değildi ki 70lere kadar makro falan götürüyosun zaten sonrası skill scroll, her seviye skill scroll için farklı mob kesiyosun atıyorum 70-73 arasını bi mob 75-80 arasını farklı mob düşürüyodu onu da biriktirerek kasıyosun skill 90 oldumu shamede air elemental farmlıoduk 100 scroll olunca hepsini bir basıyoduk.

3ü 4ü geç kal vas kullanan yok gibi bişey zaten, 40 mana alıyo adam 11 manalık g.healla dolduruyo kalvasın dmgini

Halberd mage kolay olduğu için herkes oynuyodu masrafı yok bişeyi yok öldü mü toplaması kolay yoksa warriorda vardı serverda al eline vanq kryss sür deadlyi iki dkda delik deşik ediyosun mageleri tabi recall çektirmezsen
Sosyal ağlarda paylaş

ipy3te skill kasmak daha da kolay olucak ipy2de oynamış olanların çok zorluk çekiceğini sanmıyorum

ipynin kitlesi evli barklı adamlar genelin 10 saat dungeon farmlıycak zamanı yok AZ da bunun bilincinde olarak 2 3 saat oynayın ama oynayın makro yapmayın daha çok gain alın temalı sistemler yaptı ipy2de de vardı şimdi gainleri daha da arttırmış

edit: 3 günde 7x beklemeyin 1 ay sürer ama 7x olmadan da action var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...