Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

mahkum kaçması-ölmesi-birinin ölmesi-yararlanması...gibi gibi olayların penaltıları var. Kısacası olaysız geçen hergün sana bonus olarak kar saglıyor.

Tunel kaçısını önlemek için yemekhane çıkışlarına-metal barındıran bütün oda çıkışlarına metal dedektörü yaptın mı sıkıntın olmaz.

her taraf metal dedektoru gene de kaziyor serefsizler :P

bu arada ben en cok adami on kapidan kosarak kacirdim (saka gibi) artik on kapida bir automated jail door ve 2 tane staff door var. ayrica uzaktan kontrollu iki de road block yaptim perimeter wall arasinda.

bundan sonra kosarak on kapidan NAH kacarsiniz.

arka bahceye tunel kaziyor serefsizler perimeter wall onune, orada da silahli patrol gezdiriyorum artik.

ayrica koguslar onunde surekli kopekli patrol um var. haftada bir de cell block search basiyorum.

freedom dustu tabi ama, bu da egitim programlarini cok etkiledi. ornegin workshop ta calisabilen adamim kalmadi su anda. basarili mezun olabilen yok, eskiler de tahliye oldu. bos duruyor, gelir dustu baya.

ama kacabilen serefsiz yok!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kacmaya yeltenen yavsaklarin da security levellarini yukseltip analarini aglatiyorum.

personele saldiranlara ve kacmaya calisanlara 36 saat solitary. altlarina yapana acliktan cildirana kadar tutuyorum iceride.

solitary den etkilenmeyen yuzsuzler var. onlari otomatik max security e atadim. sifir free time, sifir yard. surekli locked up. ariza cikardiklarinda da essek sudan gelinceye kadar dovuyorum serefsizleri.

iyi huylu olani da super odullendiriyorum, neredeyse sifir locked up. daha cok yard ve freetime. makul work sureleri.
Sosyal ağlarda paylaş

daha hic isyan cikmadi. cikarsa bastirmaya falan da calismayacagim, 6 tane silahli patrolum var, tum guardlarda da stun gun, direk vur emri verecegim. kaci geberirse artik.

muaahahahahaha

not:90-100 kisilik kucuk prison bu arada. 50% low, 40 normal, 10 falan da max dir (benim max a cevirdiklerim dahil)
Sosyal ağlarda paylaş

62 days oldu, sadece 2 olum var. bir tanesi bekci kopeklerimden birini oldurdu serefsizler, onu death count saydi. digeri de mahkumlardan birini kanamali solitary e kapattilar, iceride kanamadan oldu. neden infirmary e goturmediler once ya da neden doktor gelip solitary de tedavi etmedi anlamadim. genelde gelip ediyordu digerlerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktor otomatik gitmeyebiliyor. Benim hapishanede de herifin biri kendi hücresinde aşırı dozdan öldü. Mekanda tek o eleman öldü.

Snitch + ex law enforcement kombosu olan iki adam vardı. Her gün o adamları öldürmeye çalışanlar oluyor diye planlarımı askıya alıp protective custody bölgesi yapmak zorunda kaldım(gerçi hücrelere tv, egzersiz aleti falan da koydum, öyle hücrede yaşanır yani). Sürekli kavga çıkaran zibidiler için de max security bölgesi yapmam gerekecek. Her şey çalışıyor ama bir iki adam sürekli kavga çıkardığından 5 günde bir aksiyon yaşıyoruz. Neyseki şok cihazları var da kimse ölmedi. Onları özel yere alıp sürekli lockup'ı dayayacam. Ne çalışsınlar ne de eğlensin şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

ayri bolgeye gerek yok onlar icin. work, eat, yard, shower ve free time larini cakistirma diger gruplarla, yeterli. diger gruplar serbest dolasirken de lock et onlari.

bu sistemle ayri bolge yapmadan yasatiyorum. bir de o adamlar melek degil, konforlu hucre yapmam onlara. guard assaulttan, drug traffic e, her bir bok u yapmaya devam ediyorlar. o yuzden konfor ve lock up surelerini normal prisoner lar ile ayni tutuyorum, sadece time olarak shift etmis durumdalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mahkumlar dışarıyla bağlantılı bir boşluk görürse oradan kaçmaya çalışıyor. En sağlam yöntem her tarafı çevirip, giriş kapısını da large cell door gibi bir şey yapmak. Orada boşluk olduğu sürece vakit kolluyorlar.

Bir de silahlı guardlar suppressionı arttırıyor ama bir noktadan sonra tehlike seviyesi de artıyor. Freedomlarını düşürüyor çünkü.

Protected mahkumların odalarını iyi yapmamın sebebi work saatlerinde onlara lock up vermem. Free time koyulmuyor koridorlarda karşılaşma riskleri var diye. O yüzden odalarını güzel yaptım. İçerde çoğu ihtiyaçları karşılanıyor. Köpekli guardları, metal detektörleri falan yine var tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

Turk mahkum ama ismi niye boyle.

oha perimeter wall çekmişsin her yere

showerın her yerin drain koymana gerek yok kapının önüne koysan yeter.

Ayrıca bir tavsiye; showerın ortası boş kalıyor oraya bir duvar çekip tekrar duş başlığı koyabilirsin. yada direkt duş başlığıda çekebilirsin boşuna yer kaplamaz o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

regime sekmesinde günlük tek öğüne düşürüp en dandik yemeği vereceksin. sonra da 2 gün boyunca high quality- high variation yapıp 3 öğün vereceksin. dikkatli oku :p

2 tane seçenek var. low-none yaptım denedim, low-low yaptım denedim. Olmadı, en son high-high denedim, hepsi 3 günden fazla durdu. Ama görev accomplish olmuyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Liebe said:

regime sekmesinde günlük tek öğüne düşürüp en dandik yemeği vereceksin. sonra da 2 gün boyunca high quality- high variation yapıp 3 öğün vereceksin. dikkatli oku :p

2 tane seçenek var. low-none yaptım denedim, low-low yaptım denedim. Olmadı, en son high-high denedim, hepsi 3 günden fazla durdu. Ama görev accomplish olmuyo :)

low-low yaptıktan sonra regimede eat i günde 1 kereye düşürüceksin olacak o zman :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...