Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTNet, 6 TL fark ile Adil Kota'yı 100GB Yapmak

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Taahhut vermezsen 75tl cakiyorlar insafsizlar, 4-6 gb kotalilari da kullanmak imkansiz oldugundan ve onda kotayi asip 100tl verecegine mecbur 75/65tl veriyor herkes.
Eskiden hic degilse 49tlye 1mbit sinirsiz vardi artik o da yok.

Cidden Araplarin en balli yatirimi Ttnet oldu galiba, petrolden daha guzel kazaniyorlar burada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abv ttnet. Yeter lan yeter. Ayın 18'inde ben o 50 GB'yi yemiş olamam. Kesin bi yanlışlık var.

yine 3'e çekmişler bağlantımı lan!

Hayır bide nasıl bi hız düşüşü bilmiyorum, normalde 3 mbit bağlantım olsa böyle olmaz.

Bu apayri bi olay. Bi şey frenliyor. Bağlantının agzina ediyor bildigin.

Umarim batarlar ya. Umarim ttnet'iydi telekomuydu başlarına bişi gelir, büyük zarara ugrarlar. Bi teknoloji cıkar da şunlar internetten para kazanamaz hale gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir hafta teyzemde kaldim gecen, 8 mbps adsl var onda. Crunchyroll'da anime izleyemedim bir tane. Evde 3 mbps kablo ile cok rahat izliyorum. 720p hepsi bu arada. TTNet kotu, hala apartmaninda kablo olup da gecmeyenleri anlamiyorum, hem yaninda guzel televizyon da geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir hafta teyzemde kaldim gecen, 8 mbps adsl var onda. Crunchyroll'da anime izleyemedim bir tane. Evde 3 mbps kablo ile cok rahat izliyorum. 720p hepsi bu arada. TTNet kotu, hala apartmaninda kablo olup da gecmeyenleri anlamiyorum, hem yaninda guzel televizyon da geliyor.

Abi hangi tarifeyi onerirsin?

Modemim var
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DSL hic bilmiyorum, kablo olarak paranin yettigi kotasizi al. 3 mbps 720p stream icin uygun, 5 mbps 1080p icin yeterli degil ama 720p icin rahatlik saglar, 3 mbps kilikilina yetiyor.

Sunlar iste:

http://www.turksatkablo.com.tr/inc/dosya-getir.aspx?id=1408
http://www.turksatkablo.com.tr/inc/dosya-getir.aspx?id=1919
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

BTK kararı ile sınırsız servislerin adil kotası min 200gb olacakmış.

8mbit adsl de dahil? ov ye. 3 günde bitiyodu 50ile artık yaklaşık 2 haftayı çıkaırırm asdfg

bu denyolar muhtemelen bunun olacağını biliyodu, zorunlu olmadan önce kaç tane keklikten 1 yıllık yeni ve +6 tl pahalı sözleşme koparırız yaptılar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

BTK'nın paylaştığı yeni tarife seçeneklerine göre 5 GB kotası olan ve 16 Mbit hıza kadar kullanılabilen paket artık yeni abone almayacak.
6 GB, 12 GB ve limitsiz olmak üzere 12 Mbit'e kadar hızla kullanılabilecek olan üç farklı paket eklendi. Limitsiz pakette adil kullanım kotası 50 GB.
Adil kullanım kotası ile ilgili de değişiklikler yapılmış durumda ve buna göre 8 Mbit, 16 Mbit, 24 Mbit, 35 Mbit, 50 Mbit ve 100 Mbit hıza sahip olan limitsiz internet paketlerinde adil kullanım kotası limiti 100 GB'dan 200 GB'a artırıldı. Bu da iyi gelişmelerden biri.
Ayrıca 16 Mbit hızında da kotalara 50 GB, 75 GB, 100 GB ve 200 GB'lık kota seçenekleri eklendi. Buna göre 16 Mbit'lik hızı standart kullanıcılar için sabitlemek çok mümkün olacak.
Umarız bir sonraki BTK kararından internet fiyatlarının ucuzlaması da çıkar, bu sayede internet kullanıcıları biraz daha global stadartlara yaklaşabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...