Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

harcadı gerge para.

Kartlarla ilgili olarak

1. flamestrike boosterdan çıkmaz questlerle elde ediyorsun onu. Boosterdan sadece expert card çıkıyor.

2. Collection'da bi karttan maksimum 2 tane bulundurabiliyorsun. Kartın altında x2 yazıyor yada yazmıyorsa 1 tane var demek oluyor.

3. Bi karttan elinde 2+ varsa onu otomatik disenchat yapmaya zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eyw saolun anladım

Buarada gerge kaçtane booster aldıysan x100 kadar gold kaç arena satın aldıysan x150 kadar gold alıcan ama sadece real moneyle aldıkların bu hesaba katılacak onun dışında şuana kadarki progressteki herşey wipe. Zaten exp sistemi falanda değişmiş lvl60 olmuş eskiden 50ydi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sistemi biliyorum, çok Arena yaptım, hesabını tutmadım ama.

Levellama da kolay değil, iki günde yaptıysan onu karşısından kalkmadın demek. Günde bir saat filan oynadım ben en fazla betaya girdiğimden beri. Daha fazlası gereksiz bu oyun için bence.
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

bir hero'yu en fazla level kaç yaptınız?

benim mage 33. en sevdiğim deck o, paso onunla oynuyorum questler hariç.

temiz bi 10-15 maç dalga geçerken kaybetmişimdir. elimde 7 kart oluyor board'daki yaratıklarla vurarak öldürebilecek seviyede iken. kendi yaratıklarıma poly, fireball falan atarken bi bakıyorum mana kalmamış, öldüremiyorum, oradan oyun dönüyor falan :D :D
onları alsam 34-35 falan olurdum heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu zamana kadar gördüğüm en epik top decki gördüm...

9hp ve boardta 8/8 taunt ve 2/4 minion'a sahibim. Elimde 2/4+silence olan bir minion'ım daha var.
Rakibimin 10hpsi var. Boardta minionı yok ve yerden son kartını çekiyor... Artık Fatigue damage yemeye başlayacak. Çektiği kart Deathwing...

Ne diyeyim? Ha ne diyeyim? Bu nasıl bir baldır ya....
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Abi bu zamana kadar gördüğüm en epik top decki gördüm...

9hp ve boardta 8/8 taunt ve 2/4 minion'a sahibim. Elimde 2/4+silence olan bir minion'ım daha var.
Rakibimin 10hpsi var. Boardta minionı yok ve yerden son kartını çekiyor... Artık Fatigue damage yemeye başlayacak. Çektiği kart Deathwing...

Ne diyeyim? Ha ne diyeyim? Bu nasıl bir baldır ya....

bi de şöyle düşün, adamın deckinde deathwing varmış ve en son karta kadar çekememiş adam :D
olabilecek en bahtsız deck dizilimi gelmiş adama ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Değil. Olana kadar oynamayı düşünmüyorum ama. Epey booster açtım, eğlendim ama. Şimdi bir 40 booster daha açıp tekrardan yaşayacağım o zevki. Güzel bu.

Az çok belli olmuş. Bir hafta içinde diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok ya, 40-50TL bayıldım. Geri kalanı Daily Quest ve Arena. Onu bayılmasam oynamazdım ama, elimde deste kuraak kart olmazdı, sadece craft filan kastığım bir destem olurdu en fazla. Druid'den ne gelirse craft edip Murloc aldım, onun dışında tüm herolarla iyi kötü destem var bu sayede.

TGC abi bu, beleş oynamak yalan eğer gerçekten oynamak istiyorsan. İki deste yapıp takılırım diyenleri anlamıyorum. Büyük ihtimalle MtG alışkanlığından ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yeni yamada şunlar beğenimi kazandı:

[list]
[*] Dailies that previously required you to win x games as a certain class have been changed to have two classes count towards completion.
[*] Experience can be gained up to max level in any game mode. Previously playing against the AI only allowed players to reach level 10.
[*] Players will earn 10 gold for every 3 wins completed in play mode. Previously players received 5 gold for each 5 wins.
[*] The ability to unlock golden basic cards through the new levelling system has been added.
[*] Reward structure has been changed. Players will see less dust and more cards, as well as a guarantee of more gold for both five and six arena wins.
[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ulan ne blizzard, ne arcane missiles, ne cone of cold hiçbişi gelmedi, skimsonik warlock-murloc deckine yenildim 6. turda :D

yine oldu bu... oyun bozuldu yemin ediyorum... 12 kart kalmıştı deck'imde ve 5 tane mass removal 2 tane single target removal o kalan 12 kartın içinde bekliyordu, dayanamadım öldüm sonunda.

GERGE said:

Epey booster açtım, eğlendim ama. Şimdi bir 40 booster daha açıp tekrardan yaşayacağım o zevki. Güzel bu.

40-50TL bayıldım. Geri kalanı Daily Quest ve Arena.

40-50 tl baydıysan 18 euro harcadın yani. yani 15 pack aldın. yani 15 pack açacaksın sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

200'den fazla oyun atmışımdır, top deck ile 4 veya 5 kere oyun kazandım. ama son 1 haftada 10 kere top deck'e oyun kaybettim. hem de öle "top deck çekmese 2 bilemedin 3 tura öldürüyordum" falan diil, hep tur bana geçse öldürecektim.

az önce adamı freeze ettim, yerde 15 damage'lık creature'ım var, adam 10, üstüne elimde fireball var. adam charge'lı tek creature'ını çekti deck'indeki...

taunt creature'ların baya overrated olduğunu düşünüyorum ama bunun yanında da bazen bu tür olaylar oluyor, taunt alasım geliyor deck'e :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyundaki en büyük saçmalığı söylemeden edemeyeceğim.

5/5 bi creature'a vuruyorsun bamgüm 5/1 kalıyor. sonra +4/+4 veriyor rakip bu creature'a mesela, 9/5 oluyor. sen silence atıyorsun, hooop 5/5 oluyor geri...

ULAN! benim o önceki vurduğum damage'lar noldu anasını satiim. o zaman silence atmamın ne anlamı kalıyor ki... dellendirici bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Vayy

Experience can be gained up to max level in any game mode. Previously playing against the AI only allowed players to reach level 10.

Buda iyiymiş ya, ezik kartlarımla birileri ile kapışmak iyi olmuyordu, adam çatır çatır rare felan açıyor bende salak saçma kartlar var =)

Birde bayrama mis wipe lı wipelı yetişeceğiz, bol bol denerim artık hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...