Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Off.. Diamond tek stara ulaştım. İlk oyun, karşımdaki warlock. 4'e kadar düşerebildim ama son 2-3 elde çıkarttığı kartları gösterse yeterdi ben zaten bırakırdım; golden sylvanas, golden cairne, lord jaraxxus. Yine de lordu çıkarmasaydı pyroblastla bitiyordu. Neyse karşımda görmüş oldum, inşallah birara kendi destemde de görürüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Şu decke yorum yapacak var mı? Nasıl bir optimizasyon yaparız sizce?

http://www.hearthpwn.com/decks/7085-spellmage

Gold Shire Taunter lar çok gereksizler, novice engineer ler kart çektirir, daha iyi seçim. ya da kobold spell power ları düşünmelisin.

Frost nova yerine cone of cold ları alırsan hem aoe hem de dm vurmuş olursun.

Chillwind yetileri, Azure Drake'ler le değiştirirsen bu Deck daha anlamlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Şu decke yorum yapacak var mı? Nasıl bir optimizasyon yaparız sizce?

http://www.hearthpwn.com/decks/7085-spellmage

Spell ağırlıklı bir mage decki, özellikle düşük manalarda güzel el gelirse, baya zevk veriyor oynaması.

Heleki oyunun başında Mana Wraith + Pint-Sized Summoner attığımda karşı taraf çıldırıyor olmalı :D

Gurubashi'yi sanırım fireballu kendine atmak suretiyle kullanmaya karar verdin. Açıkçası 7 manaya 5/6 unit kullanmak bana pek efektif gelmiyor.

Aynı şekilde Raptorlar yerine Dalaran Mage kullanmanı tavsiye ederim. Raptorların 2hp'si çok çabuk focus yemelerine neden olurken dalaran mage'ler daha rahat ayakta kaldıklarından (ve en önemlisi spell power verdiğinden) daha fazla işine yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun dengesinin düzeleceğini düşünüyorum. En azından arenada 3/3 yapabilen biri günde 1 arena atabilecek duruma gelebilir.

Mesela 3/3 Arena yapan biri 1 booster + 60 Gold + Dust gibi bi miktar alır. Daily quest 40 değil 60 gold verir. Win başı 1 gold yerine 2 gold alırsan 15 win alıp günde 5-6 saat ayırıp Arena + Ranked maçlarını atabilirsin.

diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...