Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

shamanda board'u full creature doldurup attack veren kartı kullanınca olay bitiyor.

bir de priest'de divine shield'li taunt'a elindeki tüm buffları koyunca 35 hp falan absürt şeyler çıkıyor. karşıma geldi bi tane de kart gelmedi kesemedim herif sıfırdan oyunu aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 4 account'tan başvurdum 3ünün içinde Wow var 2 sinde diablo var 1 inde sc2 ve hots var.

Diablo 3 ün betası 2 tane gelmişti hatta burda bi sıra yapıp 30-40 kişiye oynatmıştım. Çıkmama şansı yok gibi görüyordumda çıkmadı ya.

tahminimce haftada bir gibi bi sürede wave yolluyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka gibi ya. Warlock'la resmen akıyordum. Rogue ile işkence çektim bildiğiniz...

Bu arada boardı minion doldurcam diye kasmayın. Bir hellfire gelir. Yakar hepinizi. (Sonra eneeem dersiniz.)

İlk epik kartım Molten Giant. 0 Mana'ya 8/8 minion çıkartmak harika adamım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Şaka gibi ya. Warlock'la resmen akıyordum. Rogue ile işkence çektim bildiğiniz...

Bu arada boardı minion doldurcam diye kasmayın. Bir hellfire gelir. Yakar hepinizi. (Sonra eneeem dersiniz.)

İlk epik kartım Molten Giant. 0 Mana'ya 8/8 minion çıkartmak harika adamım.
aynisini soyledim. Ama charge kartlar cok fena. 10 mana olunca combo yapma ihtimalin cok fazla. Defansif mantik onemli. Taunt lu saglam kartiniz en az 3 tane olsa iyi olur. Direk heroya abanin. Aksam yine oynarim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...