Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Humble Bundle Weekly

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

Humble Indie Bundle 8

https://www.humblebundle.com/?hib8

Little Inferno
Awesomenauts
Capsized
Thomas Was Alone
Dear Esther

Beat The Average
Hotline Miami
Proteus

hepsi steam

sabonis said:

ohaaaaaaaaaaa. gördüğüm açık ara en iyi humble bundle bu galiba. her oyun temiz 75 üstü falan almıştı galiba metacritic'te.

şöyle yazmıştım da yineleyeyim

little inferno - puzzle/exploration oyunu, çok şeker, tatlı, sonunda da mesaj veriyormuş.
Awesomenauts - forumda çok oynayan vardı, baya sükse yaptı zaten internette de
Capsized - pek duyulmamış olmasına rağmen güzel
Thomas Was Alone - bunun gameplay'ini izleyip aşık olmuştum, 5 dolar olsun da alayım diye bekliyordum (1-2 kere kaçırmıştım) muhteşem oldu
Dear Esther - bu da oyun değil ama sanat maşallah.

1 dolara sırf thomas was alone için alınır, yanında da diğerleri oynanır. hepsi güzel. alın yani. hotline miami oynamadıysanız onu da alın, aralarındaki en bomba oyun o. ama o zaten tek başına 5 dolara düşmüştü 50 kere falan. şu anda da 5 dolar fazla verip alabiliyorsunuz "fırsat" değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

OHA ÖNCEKİ BUNDLE'I ALMADAN BU İNSAFSIZLIK YAPILMAZ OLSUN!

sam&max vardı sadece. Lanet ki kodların hepsi bütünleşik. Ama olsun back to the future ve wallace'ı denemek istiyordum. Walking dead'de çileği oldu.

Keşke dinazorlu olan oyunu da ekleselermiş.

edit:

xieon said:

beyler bu konuda noobum şimdi 5 dolar verdiğimde tüm oradaki tellgame oyunlarını alıyor muyum? bir de 1 dolar fazla verirsem steam keyde mi veriyorlar? yani min 5 dolarsa 6 dolar verirsem tüm oyunlar+steam keyleri mi oluyor?

Bir dolar verirsen kilit resmi olmayan her şeyi steam koduyla alabiliyorsun. Kilit resmi olan her şey "beat the average" ortalamanın üstünde para verdiğin anda(bir doların üstü para verdiysen) steam kodu dahil alabiliyorsun.

Ama dikkat et. Steam kodunu alabilmen için adamların steam kodu veriyoruz demesi gerekiyor. Bazı bundle'larda olan oyunların steam kodu olmayabiliyor. Bu sefer ki öyle değil ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

OHA ÖNCEKİ BUNDLE'I ALMADAN BU İNSAFSIZLIK YAPILMAZ OLSUN!

sam&max vardı sadece. Lanet ki kodların hepsi bütünleşik. Ama olsun back to the future ve wallace'ı denemek istiyordum. Walking dead'de çileği oldu.

Keşke dinazorlu olan oyunu da ekleselermiş.

edit:

xieon said:

beyler bu konuda noobum şimdi 5 dolar verdiğimde tüm oradaki tellgame oyunlarını alıyor muyum? bir de 1 dolar fazla verirsem steam keyde mi veriyorlar? yani min 5 dolarsa 6 dolar verirsem tüm oyunlar+steam keyleri mi oluyor?

Bir dolar verirsen kilit resmi olmayan her şeyi steam koduyla alabiliyorsun. Kilit resmi olan her şey "beat the average" ortalamanın üstünde para verdiğin anda(bir doların üstü para verdiysen) steam kodu dahil alabiliyorsun.

Ama dikkat et. Steam kodunu alabilmen için adamların steam kodu veriyoruz demesi gerekiyor. Bazı bundle'larda olan oyunların steam kodu olmayabiliyor. Bu sefer ki öyle değil ama.

açıklama için teşekkür ederim walking deadi zaten almıştım diğer oyunları da ucundan merak ediyordum o halde 2-3 ortaya bir şeyler atip alayim aslında average 4 dolarmış onu da alıp hediye falan ederiz
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sabonis said:

ohaaaaaaaaaaa. gördüğüm açık ara en iyi humble bundle bu galiba. her oyun temiz 75 üstü falan almıştı galiba metacritic'te.

şöyle yazmıştım da yineleyeyim

little inferno - puzzle/exploration oyunu, çok şeker, tatlı, sonunda da mesaj veriyormuş.
Awesomenauts - forumda çok oynayan vardı, baya sükse yaptı zaten internette de
Capsized - pek duyulmamış olmasına rağmen güzel
Thomas Was Alone - bunun gameplay'ini izleyip aşık olmuştum, 5 dolar olsun da alayım diye bekliyordum (1-2 kere kaçırmıştım) muhteşem oldu
Dear Esther - bu da oyun değil ama sanat maşallah.

1 dolara sırf thomas was alone için alınır, yanında da diğerleri oynanır. hepsi güzel. alın yani. hotline miami oynamadıysanız onu da alın, aralarındaki en bomba oyun o. ama o zaten tek başına 5 dolara düşmüştü 50 kere falan. şu anda da 5 dolar fazla verip alabiliyorsunuz "fırsat" değil yani.

thomas was alone bitti, 4.5 saat sürdü. kısa yani aslında ve puzzle'lar pek puzzle değil maalesef, ben daha çok puzzle diye düşünüyordum. o açıdan hayal kırıklığı oldu biraz. yine de 1 dolara kesinlikle alınır, müzik, hikaye vs gayet güzel.
little inferno ve awesomenauts var sırada
Sosyal ağlarda paylaş

walking dead iyi oldu
ilk chapterı korsan şeetmiştim begendim aldım diğer bölümleri de oynarım şimdi oh mis

hatta alan wake de baya iyi oldu
american nightmare i oynamamıştım
ilk oyunda da achi kasıyorum

american nightmare baya başarılı
o gerilim/korku atmosferi yok ama hikaye + aksiyon olarak tatlı olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...