Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben gerçek olmayan bir şeyi olacakmış gibi yazdım geyik olsun diye. Tepki verenler haklıdır, sonuçta gerçek mi bilmiyorlar. Kusura bakmayın.

Aslında sonradan düşününce, kesinlikle olmayacak şeyi de yazmamak gerekiyor. Sadece diziyi seyreden kişi, kesinlikle olmayacak şeyi burada okumuşsa, gerçekleşme ihtimali olan bir seçenek ortadan kalkıyor. Atıyorum, kraliçeyi kim öper diye düşünürken, x kişinin öpmeyeceğini bilmek, seyir zevkini azaltabilir. Tekrar özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

dovus sahnesi cok iyiydi. neyini begenmemis insanlar anlamadim.

hatta bolumun en iyi sahnesiydi bence.

kingslayerin yorgunlugu, caresizligi barizdi. brienne de ofkeyle vuruyodu. cok iyiydi.

spark bile begenmedim diyemez o sahneyi.

bir de margaerynin cofrinin aklini almasi cok iyiydi

Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

asdasdafs kılıç dövüşü deyince aklına chaki chan, crouching tiger hidden dragon tarzı dövüşler gelenler tek tek belli ediyor kendisini.

kılıç dövüşü o sahneden farklı ne olabilir diye sorsam kim cevap verebilir? bence kılıçla düello ancka o kadar olur, daha fazlasını bekleyen kafayı çekip ara sokaklara girsin. sevgili sokak kardeşlerim gerçek bir kavga ne kendilerine gösterecektir.

kılıç dövüşü diyince aklımıza bu geliyo.

tamam handikaplar var brienne öldürmemeye çalışıyo fln da..yani zaten 40 yılda bir kılıç gösteriyo şerefsizler bu kadar cheessy yapmasalarmış keşke.

ve kitapta da bu kadar cheesy diildi jamie herşeye rağmen zorluyodu brienne'i fln..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır banada laf söylenmiş meh.

bir alıntı yaptım diye :<

o elemanın mesajını editleyen benim alıntıyıda editler nedir yani.

şu 2. bölüm itibariyle diziyle kitabın alakası kalmadı zaten, bırakıyorum diziyi direk. 3. bölümde dranerys gelir ejderhalarla tahminim ahah. daha ben kitapta okumadım ama adamlar yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...