Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

valla bende GAİ SENSEE'nin anti-şaringan muharebe tekniğini spoiler versiyonu var. spoiler'ı tespit ettim mi hemen refleks olarak gözlerimi yuvarlıyorum yere doğru. kısa süreli hafızamı da resetliyorum direkt. yıllarca internet kullanarak insan evrimini aynı nesilde geliştirmeyi başardım.

ayrıca düelloyu beğenmeyenlere bir, anlamayanlara iki. braavos eskrimi mi beklediniz yani lol, kabaymış.. jaime'in yorgun olduğu tamam da o öldürmeye, brienne disarm'a uğraşıyor. bambaşka yani sınırlamaları. brienne loras'ı filan tokatlamış zaten, ned'den filan iyidir rahat dövüşte.

Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

2.Bölüm

İkinci bölümün sonunda ki kılıç düellosu heralde hayatımda gördüğüm en rezil performanstı.

abi olayi anlamiyorsunuz bence. jamienin eli bagli kadin da jamieye zarar vermeye calismiyor. jamie elleri bagli bir sekilde dengesiz dengesiz kilici savuruyor kadin da blokluyor sadece. amac zaten o combatin "lousy" gozukmesi

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Herkes uyduruyor bir seyler, isimin gucumun ortasinda ugrasmak istemiyorum ama abusing the system diyip ban isterim devam ederseniz.

Arada bir olur, oluyor ama 3-4 sayfa sahte spoiler verip mesaj kutumu sikayet doldurursaniz hic acimam, islerin yurumesine zarardan ceza gelir. Understaffed zaten moderasyon genel olarak...

Gecenim ucunde de moderasyon beklemek biraz abarti ama, gece girdiginizde daha bir dikkatli olun, is gucu belli buradaki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...