Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni telefon alıcam

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Apple son zamanlarda pek bi yenilige gitmedi, hem os'ta hemde model olarak. Ben daraldim mesela artik yenilik istiyorum, S2'den sonra bile iphone ekrani kucuk geliyo. Bide bende hala 4 oldugu icin(single core) alet kasmaya basladi iyice. Cok böyle app falan abanmiyorum ben genelde. Androidde yavaslama oluyomu sonradan? Bide S4 yada One pil ömru sormustum. Buarada öyle genel bi program yoksa muzigi falan nasil atiyoruz? Drag and copy mantigimi direk?
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen HTC Sensation'umu da 26 saatte bir tam şarj ediyordum, şu an Lumia 920 içinde aynı durum geçerli. Hatta e-posta ve birkaç ayarı manuele çektiğimde tam doludan bitime 28.5 saat gördüm. Yine yaldır yaldır kullandım interneti ve web-tabanlı oyunumdan da geri kalmadım. Ayrıca bütün smartphone özelliklerini devre dışı bırakıp telefon görüşmesi, sms ve fotoğraf için kullandığımda 2. günün ortasında tükendi şarjım. Sanırım şanslı azınlıktanım, kaldı ki bir çok insan cihazı nasıl şarj edeceğini bilmiyor. Dolayısıyla batarya ömründen çalmaya başlıyor.

Nokia uygulamalarıysa tek kelimeyle harika, Windows 8 platformunda fark yaratıyor. Telefon ağır o konuda hiç biri yarışamaz :D HTC'nin cihazları daha kompakt, burada tercihler devreye giriyor. Zevk meselesi kesinlikle.

Microsoft uygulama mağazası konusunda son derece agresif, sürekli etkinlikler düzenliyor, geliştirici topluluklarını Windows Mobile için uygulama geliştirmeye teşvik ediyor. iOS uygulama portföyünü yakalayabilir mi tartışabilir ancak 2014 yaz itibariyle aradaki fark yakalanabilir gibi görünüyor.

Samsung Ativ'i de merak ediyorum, bildiğim kadarıyla piyasaya çıkmadı henüz. Windows platformunda nasıl bir yol izleyecekler, Lumia'ya rakip olabilecekler mi görmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Android file transfer varmis mac icin, onla attim herseyi 10 dkmi almadi iphonedan androide aktarmak herseyi :) Cok sevdim yalniz, gönlumu hakkaten caldi android os, az daha kurcalayim bakiim.

abi launcherlar ve locklerlara bak markette aynı zamanda icon theme packler var.

iphonedan sonra kişileştirme seçenekleri epey çok.

tavsiyem action launcher. yada apex launcher miui theme packle beraber
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

abi launcherlar ve locklerlara bak markette aynı zamanda icon theme packler var.

iphonedan sonra kişileştirme seçenekleri epey çok.

tavsiyem action launcher. yada apex launcher miui theme packle beraber

Tenks, cok begendim lan saka maka, kurcaliyom sabahtan beri. Baya kisisellestirme mevzuu var, S2 nin ekrani cok buyuk degil ama ona ragmen iphone kucucuk geliyo sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Apex kullaniyordum ben gecen haftaya kadar. Pil harcamayan, guzel bir sey. Tavsiye ederim.

Suna bak bir de: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer&hl=tr Yillardir bunu kullaniyorum kullandigim tun Android'lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben kullandiktan iki-uc gun sonra almistim. Yillarca kullandigim ve daha iyisini gormedigim birsey 5TL hakediyor abi.

Lumia'nin Kisiler'i ve Telefon'u cok iyi ama yine de ExDialer daha iyi.

Bazen yavaslayabiliyor ama, cache'yi temizleyin oyle oldugunda.
Sosyal ağlarda paylaş

S3 cok buyuk geliyodu gözume benim, simdi 2 gundur S2 kullana kullana S3'te normal gelmeye basladi. Bide saka maka, 15" ekrandan 22" wide ekrana gecmek gibi oldu :) Youtube, facebook, iconlar falan filan baya genis genis kullanim guzel valla. Cok begendim, muhtemelen S4 alicam 1-2 aya
Sosyal ağlarda paylaş

Abi piyasada zaten öle aman aman bir hardware isteyen app yok, eğer telefonda oyun oynayıp bide onu hdmidan ekrana felan yansıtmıcaksan s3 bile çok güçlü şuanda.

bana kalırsa eğer yurt dışındaysan, htc one yada xperia z düşün derim.

samsung kasa açısından pek başarılı değil ama tabi iphonedan geçmişssin zaten aradaki farkı hemen görmüşssündür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...