Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bron/Broen (Köprü) (2011) - İskandinav Polisiye Dizisi

mani

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
çok beğendim. (tu)(tu) biraz se7en ve death note var. atmosfer, konu, oyuncular harika.

yalnız saga otistiklik sınırında ve martin tam bir iki yüzlü.

2. sezonun konusu ne olacak merak ediyorum. acaba martin ile saga'yı nasıl tekrar birleştirecekler? indirdim ama izleme fırsatım olmadı.

en son s02e04 çıkmış. ama ingilizce alt yazılar hemen çıkmıyor. 720p de hemen çıkmıyor.

US rmk sevseler bunun yarısı kadar güzel olamaz onu izlemeden bile net söyleyebilirim. bundan iyisi ancak david fincher filmini çekerse olur.

s1 son
stefan lindberg her ne kadar ilginç olsa da ana hikaye için gereksiz bir karakterdi. o storyline hiçbir amaca hizmet etmedi. sadece martin'in klasik polis atarını sergiledi.

o kadar araştırmaya topu topu 2 lead buldular:

1- anja leak oldu diye polis sandılar ki bu tesadüftü zira leak august çıktı.
2- jens ile politikacıyı bağladılar. bu bir anda bütün gizemi çözdü çünkü baştan beri yapamadıkları tek şey ilk iki cesetle bağlantı kurmaktı.

bir de 50sine dayanmış adamın karate dersi verip bolt deparı atması, sonra da body armorlu assault riflelı özel timden iki atışta iki kill alması. keşke onu yapmasalardı, gerek yoktu. bir parkour yapmadığı kaldı o sahnede.

olay kişisel intikam değil de harbiden topluma ders verme ekseninde devam etseydi x2 daha güzel olurdu. en güzel kısımları o bölümlerdi. hele çocukları kaçırdığı bölüm of of...

daniel epey ilginç bir karakterdi, ölmese devamı için iyi olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

the killing'in düzelmesine gerek yoktu. sorun sende sdfsd. ama izle sonuna kadar, pişman olmazsın.

biliyorum bunun US rmkini. trailerından patatoluk akıyordu. ama yok yani kralı gelse yapamaz bunun rmkini TV için. dediğim gibi anca david fincher gelecek, filmini çekecek öyle birşey olabilir. o da 10 numara olur ha ağzım sulandı sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
çooook güzel bitti yahu. son bölümü ağzım açık izledim. sezon hikayesini pek tutmadım ama sonu acayip iyiydi. soundtracki bir yerden edinmek lazım.

bu sefer bir sezon için iki sene ara olmaz umarım. yoksa martin bastonla gelecek :P

tünel diye fransız-ingiliz versiyonunu bile yapmışlar dizinin ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
said:
Filming will start in September 2014 with an expected air date in Scandinavia starting in Autumn 2015. In June 2014 it was announced that Kim Bodnia who plays Martin Rohde, would not appear in the third series. Initially it was reported that Bodnia left after becoming unhappy with the way his character was evolving. Bodnia and Helin later clarified that his character was not written into the script and that series 3 will focus on Saga coping with losing her only friend. Both suggested the possibility that Bodnia's character may return in the future.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Iskandinav polisiye dizisi demek kurallara aykiri ama dizinin guzelliginden degistirmiyorum =)

Pozitif ayrimcilik olsun bu da, izleyin.

hacım komple iskandinavlar illegal sandım bir an, arayıp 118 80 ene soracaktım, iskandinavlara açılan dava var mıymış diye ama pozitifse sorun yok. oh wai...
Sosyal ağlarda paylaş

türkçe altyazı muhtemelen ingilizce alt yazıdan çevrilmiştir. bunun ingilizce altyazısı da iyi değil zaten. onun üzerinden tekrar çevrilirse bok gibi olması normal.

ben buradan altyazı kullanıyordum:

http://www.addic7ed.com/

arada böyle saçma şeyler de var onlara dikkat edin tabii:

said:
Full English subtitles translated from Norwegian to English with Google Translate.

eh...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...