Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Sawer said:

23 level'ı geçemedim ya, kaç kere daily dungeon yaptım hiçbir item düşmüyor

mote of light / strange coinleri biriktirip Xur dan exotic zırh alıp levelini yükselt öncelikle, çıkan mavi itemlerin light levelı senin leveline yakın oluyor genelde çünkü vanguard veya crucible marklarla da 1-2 legendary zırh alırsan 30 olursun rahat
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

Sawer said:

23 level'ı geçemedim ya, kaç kere daily dungeon yaptım hiçbir item düşmüyor

mote of light / strange coinleri biriktirip Xur dan exotic zırh alıp levelini yükselt öncelikle, çıkan mavi itemlerin light levelı senin leveline yakın oluyor genelde çünkü vanguard veya crucible marklarla da 1-2 legendary zırh alırsan 30 olursun rahat

Xur nerde oluyor ? ben warlock quartermaster'ından almayı düşünüyordum, Xur'ın itemlar daha mı iyi ?
Sosyal ağlarda paylaş

how to level up light level diye bir video izleyebilirsin bu arada. pvp, pve ve diğer kanallardan aynı anda biriktirip farklı itemlar alabiliyorsun. factionlar mesela. ihtiyacını hesaplayıp, ona göre oynarsan oyunu inanılmaz fark eder. mesela örnek veriyorum, ben alakasız bir faction levelladığım için tam 1 hafta gameplay kaybettim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=n1aZwC3WAAM

Daha iyi, daha kötü tartışması yerine genel kanı dialogların rezil yazılmış olasından dolayı kimsenin kurtaramaması. Burda görülüyor ki Dinklage'ın bir suçu yok aslında. Hem text kötü, hemde recording manager'ı kimse Bungie'nin direkt o adam kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...