Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Co-op deneyimi 10 numara degil cunku oyunun kendi icinde bir matchmaking sistemi yok belirli mapler icin. Simdi nasil bilmiyorum ama weekly ve daily icin bile internette forum vardi ordan buluyorduk. Bunlari koymus olsalar guzel olurdu oynanirdi.

ayrica pvpde bir esitsizlik mevcut. Keyboard+mouse la pvpye girenler var wtfpwn yapiyorlar.

oyunun potansiyeli var ancak degerlendirilmemis.
Sosyal ağlarda paylaş

random matchmakingle oynamaya uygun değil çünkü coop gameplay'i (28 ve sonrası için)

mm olsa bile contenti oynayamazdın

eğer sosyal bir şekilde oyun oynamak istiyorsan, bütün oyunlarda olduğu gibi community'e gireceksin. adamlar guild sistemi koymuş. 10 dk ayır bir guilde gir. oyunun bu konuda eksiği yok.

pvp'de hiç keyboard mouse kullanan görmedim. geçen hafta rank 5 iron banner kastım. her türlü herkesle rekabet edebildim. gearım kötü. konsol yetosuyum. yine de sorun yaşamadan rekabet ettim, bir çok oyunda da 1. olarak çıktım.

gitgud
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir zaman keyboard/mouse deneyimi olamaz ama laid back gaming için gidiyor işte

destiny fps değil tps olsa beni daha mutlu ederdi şahsen. division'da o konuda rahatım.

competitive FPS IP'ı konsola yükleyeceğimi düşünmüyorum

ama coop pve deneyimi olarak her türlü oynatıyor

pvp'de aim asist falan hoş değil
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Ips9qF3CYpg

http://www.youtube.com/watch?v=Vqw6c8d6Y_M

kotu oynamakla alakasi yok xim4 un fpslerde asiri bir avantaj sagladigi kanitlanmis birsey. Bungie de hacking sayiyoyurz diye aciklama yapti ama yakalama sanslari yok.

bu da alakali reddit topici

reddit

weekly ve dailyler internetten bulunan random adamlarla yapilabilecek seviyedeydi. Cok katilmiyorum buna ben.

getgud demeden once inform thyself pleb.
Sosyal ağlarda paylaş

keyboard mouse setupını gördüm

onu uygulayacak oyuncu kitlesi 1% bile değil

hani 1% in sana o mm sisteminde denk gelme şansı 10 binde 1 den bile azdır.

buna dert yanıp pvp'de k/m avantajı var demek saçma.

pvp kötü desen bile daha haklısın çünkü kötü yani hehe.

mm olması gereken contentte var. weekly strike'a falan mm veriyor zaten. raidlere vermiyor, nightfallara vermiyor. bunlarda mm olamaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

keyboard mouse setupını gördüm

onu uygulayacak oyuncu kitlesi 1% bile değil

hani 1% in sana o mm sisteminde denk gelme şansı 10 binde 1 den bile azdır.

buna dert yanıp pvp'de k/m avantajı var demek saçma.

pvp kötü desen bile daha haklısın çünkü kötü yani hehe.

mm olması gereken contentte var. weekly strike'a falan mm veriyor zaten. raidlere vermiyor, nightfallara vermiyor. bunlarda mm olamaz zaten.

eskiden weekly lerde izin vermiyordu iste yeni eklemisler demek ki. Bu guzel olmus.

%1 oldugunu dusunuyorsan yaniliyorsun. Turkiyede bile bir ton kullanan var.

turkiye link 1

link 2

link 3

bebeler bile kullaniyor bak:

http://www.youtube.com/watch?v=bcbTSHy7vUk
Sosyal ağlarda paylaş

zor olduğu için değil abi zaten

konsolun yapısına ters olduğu için

konsol casual bir platform, insanlar koltuğunda uzanarak oynamayı tercih ediyor, laidback bir deneyim

tercih sebebiyeti bu yani.

bunu alıp bilgisayar masasına taşıyıp, pc ekranına takıp, 3rd party hardware alıp mouse/keyboard ile bağlayıp, haksız avantaj kazanacak hastalar yok mudur? tabii ki vardır. %'e vurduğunda oyuncu kitlesinde dişe gelmez rakamlarda kalır.

yani bunu yapacak oyuncu kitlesi ile pc'deki her fps'de olan cheater tipleri düşün. konsolda bu tip bir adamla karşılaşma şansın tekrar söylüyor, en kötü senaryoda 10 binde 1'dir. pc'de fps oynarken CS'de bile (ki sözüm ona en competitive fpslerden biri) hemen her maçta denk geliyorsun. bir kişi bütün maçı değiştiriyor.

yani destinydeki gerçekten komik kalıyor. bahsi bile geçmez.

ps: bu arada hardware'da 125 dolarmış hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Fiyatı da açıklanmış, 40 pound HAHAHAH.
Oh olsun ya size, bunu da alın, oynamaya devam edin. Kazığı çaksınlar bir tarafınıza her seferinde, ve her seferinde sikko içerik eklesinler.

Oynayabilmek için base game ve 2 tane DLC'yi de almanız gerekiyor. Ayrıca 3 tane "dance emote" gelmiş, ama sahip olmak için oyuna ve dlc'lere sahip olsanız bile baştan collector's edition almanız gerekiyor 80 pound'a :D.

Millet şaşkına dönmüş:

http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-22-destiny-the-taken-king-director-defends-40-expansion-price-tag
Sosyal ağlarda paylaş

alternatif yok, ve de senin son 10 senede cod 1/2 disinda fps "begendigini" okumadim.

bir de bu yonden bak, herkesin zevki mi "sikko" acaba?

edit: expansion cikarmasalar da cikarsalar da gelip QQ yaparsin.
onceden en azindan fps falan oynuyordun diye hatirliyorum?
su an ego diye bir oyun oynuyorsun sanirim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...