Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

ranger için blood magic alınabilecek en iyi skillerden biri.

life leech yalan çünkü genelde lightning oynanıyor ve verdiği physical damage çok düşük.

blood magic+lightning+3lü atış(quality olanları çok iyi)+life on hit+piercing arrow

pasiflerden 1.5 ve 1 olan life regenleri de seçeceksin

bu şekilde imba bir build oluyor rangerda
Sosyal ağlarda paylaş

life leech icin physical olmasi gerekmiyor ki ?
%dmg leech ediyorsun elemental vurabilirsin yani ki ben oyle kullanıyorum.

Blood magic support gem kullanmak mantikli gelmiyor bana bosuna socket. Passive tree den acin direk.

split arrow+faster attacks+weapon elemental damage+chain+life leech takmak daha iyi.

late game de life leech her turlu life on hit i geciyor dps arttigi icin.

BM rangerda life regen+az life+kotu life leech gitmek yerine, 0 regen+ cok life+ cok life leech gitmek daha mantikli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

globalden "hitler is cool" dedim diye mute yedim asdfad. öyle bi tartışma ortamı da değil yani. mesaj geldi hate speech diye. ben de benim görüşüm bu kime ne dedim.yetkili abi ister inan ister inanma milyonlarca insan hitlerin cool olmadığını düşünüyor dedi . çoğunluğun fikrini azınlığa dayatmak da faşizmdir dedim. gg iyi akşamlar optm by kib dedi gitti gavat.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hitler'e neden cool dediğini sormadan önce, neden böyle bir şeyi tartışırsın ki? adam soykırım yaptı. yahudi olan herkes için ofensif tabii ki de. senin fikrin ya da değil. belli bir gruba karşı ofensif niteliğe sahip şeyler cezaya tabidir.

abi bu konu çok uzar.

öncelikle o belli bi grup kim? o ofansif olma derecesi ne? apo is cool diyene ceza niye yok o zaman? bize ofansif türklere ofansif. ama var mı yok.

adam soykırım yapmış olabilir. benim burada söylediğim şey zaten iyi yapmış, oh olmuş, haklıymış, yahudiler haketmiş diye bir şey de değil. cool demek. la belki ben adamın bıyığını beğeniyorum. fotosunu görünce ıslanıyorum kime ne? olay burada hitlerden nefret etmeyen herkes cezalandırılsına dönüyor.

bence hitler iyi bir liderdi deseydim yine ceza yerdim. olay bu noktada ise bildiğin faşizme dönüşüyor işte. istediğin kadar sade, ofansif olmayan, görüşünü bildiren bir cümle bile kursan cezalandırılıyorsun. düşünce özgürlüğü bu konuda işlemiyor ve aksini düşünmek yasaklanıyor. kafalara gel.

işin politik kısmına hiç girmiyorum. almanya savaşı kazansaydı şu an onun yerine prime evil amerika ve rusya olur, oyunlarda kahraman alman askerlerini oynar rusları amerikalıları öldürürdük. filmlerde alman askerlerinin dramını, fedakarlığını, kahramanlığını izleyerek büyürdük. obamaya nobel barış ödülü veren canlılarız nasılsa.

soykırıma eşdeğer atom bombalarını çoluk, çocuk, asker sivil ayırt etmeden şehirlerde patlatan adamların ismini anmak ise hala serbest. çünkü onlar savaşı kazandı ve kimi sevip kimden nefret edeceğimizi herkese dikte etti.
Sosyal ağlarda paylaş

bi karakter daha yattara, muhabbetide döndü blood magic ranger ağaçta önce sola doğru koşucak ondan dex biraz yerlerde olacak ama idare edermi? damage yerine critlere verdim ama çok mu az vurur?
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAbwB3AUtBfkLYQ6tFHUY2xkuGYoZ1RpVGtka2xv6HOcg8CFgIXYkiyT9Jd8n7Si1KaUtgzB1MfoyCTMMNug51DpSPQ8-z0CgQ5xEnkTnTLFN2FFHU7tVqVW1VvpXDVivYIhhUmSjah5qO2_ydEF08Xb3d9d4DXlofLt99X8rjHaVBZcGl7SazJuNnjyeuZ7Nn8ugn6QZps-n1KgYrLqv67Bzvea-ir_VwQTEosT2yqnLgs5IzqjQR9Ih1QDZYd-_4drnVOfq7LbuDu9O73rx9PIv8935M_lj_iv-yP_e
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...