Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Gelecek sezon planmasini yapmak gerekirse bence Ziegler ile hic kasmaya gerek yok, gsnin neden almadigini halen dusundugum Carlinhos'u alalim yasida 26 kulubunun maddi sikintilarida var, cok yerinde bir transfer olur, stoperede genc lazim hani bilmiyorum sadece umut bagladigim Serdar var ama oda bu sene ortada, bekire falan gerek yok, yobo dayi iyice yaslandi bayaa bir form dusuklugu var, orta sahayada Emre'nin yerine adam lazim Emre'nin malum sakatliklari cok canimizi yakiyor onun yerinede Alper yerinde bir transfer olabilir, hoca bu sistemde oynatmaya devam edecekse webonun yerine daha kaliteli bir forvet alinabilir, kissadan hisse alinacaklar kimler bilmiyorum ama gonderilmesi gerekenler bence;

Selcuk
Bekir
Krasic
Stoch
Semih
Sezer
Orhan
Ziegler

Su yukaridaki adamlardan 15-20 kazansak opelimde basimiza koyalim ama zor kotunun iyisi en azindan maliyetlerinden kurtuluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık.. gariplerimin ellerinde bi fernandes var.. götleri atıyo onuda biri alıvericek elimizden diye sdufhsduf..
Alırız rahat olun..
Agzınız açık bakakalırsınız.. Adam ne işim var bu beşiktaşta diyodur her sene.. fenerbahce , galatasaray varken demiştir..
Bu senede uefa yolları görünürse size.. sezer + 4-5 milyona fernandes bizde.. yazdım buraya alıntı yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fernandes fenerbahçe veya galatasaray'da çok net oynar..
Adam geldi beşiktaşa 2 sene baktı ortama ne gelen var ne giden.. hımbıl hımbıl oynayıp duruyolar.. ne stadı stad ne avrupada görünür.. ben olsam bende oynamam beşiktaşta.. yani performansımın %40'ı %50'si ile takılırım.. Oda onu yapıyo.. bazen derbilerden biraz boostluyo kendini onun dışında resmen takılıyo adam..

Galatasaray'ın fernandese ihtiyacı yok heryer yabancı oldu gitti zaten..

Direk olarak biz alıcaz fernandes'i 1 aya çözülür..
beşiktaş ve fenerbahce arasında hep futbolcu paslaşmaları olmuştur yıllardır.
onbin tane adam var tek tek saydırmayın..
hala ahahahaha falan diye saf saf tribe giren adamlar var..
onlar komik.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

Oksijeni yeterli alan butun Fenerlilerin temennisi zaten ikisinin el ele gitmesi.

bende bunu anlamıyorum hesapta herkes azizin gitmesini istiyor ama adam her seçim yine tam oy alıyor. en son seçimde yine hiç fire vermemişti.

kimse kusura bakmasın o zaman taraftar gerekli baskıyı yapıp istifaya zorlayamıyorsa en büyük sorumlu odur.

hangi mac azizin aleyhine tezehurat yapıldı aziz istifa diye bağrıldı? fener taraftarının söylemleri hep bir çaresizlik bir kabullenmişlik içeriyor. "yeter artık bir gitsin üff" falan tarzında ama icraat olarak hiç bir sey yyok. bir mac bağırısın iki mac bağırsın hala yüzsüzlük yapıyorsa küfür edersin gider yani

aynı sey demirören bjksinde de var dı belli ki bazı taraftar grupları çıkar sağlıyor bu adamların kalmasından ki bütün olanlara ragmen adamlar takımlarının basında bu kadar uzun süre kalabildiler.

herkesde sanki bir olaylar bizim kontrolümüz dışında gelişiyor tavrı var ama nerde görülmüş taraftarın istemediği, teknik adamın, başkanın bir klubün başında kalabildiği.

no offence ama bence fener taraftarı hakediyor yani bu adamları
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...