Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

ZaugnaKhaldun said:

ruslardan kaçmak için us east serverına girdim, kiril alfabesi ile nickini yazmış bir rus geldi takıma. morphling seçip "mid" yazdı ve oyun boyunca başka bir şey yazmadı. bir şey de yapmadı.

sen bir şey yazsaydın ?
o yazmadı diye senin yazmaman da garip

Yazsa bile bişey anlayacaklarını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

birileri angut mangut neyim yazmış çok biliyormuşçasına konuşmuş falan cevap vermicem. Hepinizi gatlarun cok rahat. Public gamelerde asla heroların support,carry,disable olduklarını göz önünde bulundurmam.Gereksiz çünkü... Oyunu eğlenmek için ve farklı şekilde farklı item dizilişleriyle oynamayı seviyorum.

Weavera miranaya genellikle battlefury kastığımı söylesem coğunuz g.tünüzle güleceksiniz. Ben böyle oynamayı seviyorum işte
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

birileri angut mangut neyim yazmış çok biliyormuşçasına konuşmuş falan cevap vermicem. Hepinizi gatlarun cok rahat. Public gamelerde asla heroların support,carry,disable olduklarını göz önünde bulundurmam.Gereksiz çünkü... Oyunu eğlenmek için ve farklı şekilde farklı item dizilişleriyle oynamayı seviyorum.

Weavera miranaya genellikle battlefury kastığımı söylesem coğunuz g.tünüzle güleceksiniz. Ben böyle oynamayı seviyorum işte

Tabi hep turnuva oynayınca insan sıkılıyor, haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Fakkoo said:

Tabi hep turnuva oynayınca insan sıkılıyor, haklısın.

bu nasıl bir mantık yahu? ne alaka ben turnuvalardan turnuvalara mı akıyorum diyorum?

30 40 dakkasını boşa harcamak niye? gayette güzel item mirana veya weaver için battlefury. Beleş damage + regen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...