Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

bu arada lolde rus yok lolde rus yok diyoruz ben ne ruslar gördüm loldekilerden katkat daha iyi katkat daha insan.

bak şunu diyen bi rus vardı 'i cannot speak english well. sorry i am new to dota'

ya bunu desin rus canımı yesin 20 kere ölsün falan önemli değil ki hiç

rusluk bu değil ki. CYKA diyip 20 kez daha ölmek rusluk. CYKA
Sosyal ağlarda paylaş

Clinx alıp mide koştu adam, hissettim rus olduğunu ingilizce konuşsa da içten içe biliyordum yaşanıcakları. Kahramanımı aldım ve ortaya koştum anında kiril alfabesinde küfürler yükseldi =)) Ben midden gitmedim kızıp oyundan çıktı 9 kişi reportladık çok eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Clinx alıp mide koştu adam, hissettim rus olduğunu ingilizce konuşsa da içten içe biliyordum yaşanıcakları. Kahramanımı aldım ve ortaya koştum anında kiril alfabesinde küfürler yükseldi =)) Ben midden gitmedim kızıp oyundan çıktı 9 kişi reportladık çok eğlendim.

e adam ilk gitmiş mide işte neden rusluk yapıyorsun kardeş?!
Sosyal ağlarda paylaş

kızları olmasa rusyayı yok edin diyicem ya

bu arada ben baktık kaybediyoruz ward alıyorum paso ne rolde olduğum önemli değil. bari gidip belki adam falan öldürürler diye

heriflerde strateji mantığı 0 ya. avantaj eldeyken pushlama yok o gelişmemiş abi 0
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

esh paticik lobisine gir. genelde kötü oyuncular mevcut. arada sırada 5v5 oyunlar çıkıyor. ego boosta ihtiyacı olan insanlar olmadığı zaman keyifli oluyor.

girdim pati dotaya da 200 kişi var lol =P

ekledim şimdiki oynayanları, arada noob ihtiyacı olursa gelirim.

nooba neden ihtiyac olsun o da ayrı mesela tabi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

teorik olarak karşılaşmamız zor zaten ben lvl 2 yim =P

Yanılıyosun sistem itinayla bütün kötüleri benim takımıma yerleştirmenin bir yolunu buluyor. Eğer şuana kadar denkgelmediysek bunun sebebi hayal ettiğin kadar kötü olmamandan. Mesela iki eliyle pipisini tutup tuvaletini yapabilenler benim takımıma gelmenin ötesinde iq'ya sahip oluyorlar öyle düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

Aasdasdas

Bi defa tek başıma pub takılıyorum.Karşımıza okuldan arkadaşlar geldi. Oyun başı çok fazla dalga geçtim. Dakika 2 civarı kiril alfabesinde bir yazılar gördüm takımımda. 4 rus gelmiş yanıma. Hunharca ezildik. Sonra 1 ay bizim çocuklar dalga geçti...

Ya şunu da eklemek lazım. Bizim Türkler de cidden gerzekçe oynayabiliyor. KotL ile gitmişim 4 stack ancient yapmışım. Adama diyorum ki. "Ancientları stackledim gel keselim." "O ne demek" diye cevap veriyor. "Gel buraya 3. skillini at" dedim. Level 13 olmuş tinker'da March of Machines yok...

Tamam hadi geçmişte kaldın, eski usül 121212 gittin. Be kardeşim. O skill sayesinde tinker tinker oluyor. Stat vermek neyin kafasıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...