Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

dünkü oyunumda bir chaos knight vardı. adam temiz sıçtı oyunun içine. hayır zaten diğerleri de iyi değildi ama hani dengedeydi. fb filan almıştık iyi gidiyordu.

adam stun fulledi. bir kez attığını gördüm 25. dakikada. o da alakasız bir yerde savaş yokken stun attı. mesela bir savaş oldu. bu uzaktan koşuyo. dedik girecek heralde. bi baktık transiit geçti biraz. sonra geri döndü gene savaşa katılmak için. bu sırada dayak yedi bizimkiler tabiki. VE adam tek kelime ingilizce konuşmuyor.

hayır bu tür şeyler için report da yok, bilerek yardım etmeme vs gibisinden. afk reportu bile yok gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Silencerdım yanımda rus vardı uzaktan haraslıom garibimde bloodseeker dı garibim haraslamaya calısıo bana güvenerek 2 sinin arasına giriyo 1 kere vurmak için geri çekiliom öldürüyorlar bunu asd. 6 defa falan aynı şeyi yaptık.Bot gibiler yemin ediyorum ya aynı şeyi 6 defa yemek nedir lan
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

Silencerdım yanımda rus vardı uzaktan haraslıom garibimde bloodseeker dı garibim haraslamaya calısıo bana güvenerek 2 sinin arasına giriyo 1 kere vurmak için geri çekiliom öldürüyorlar bunu asd. 6 defa falan aynı şeyi yaptık.Bot gibiler yemin ediyorum ya aynı şeyi 6 defa yemek nedir lan

ayni angutlugu ust uste 6 kez yapicagini dusunememistir.

sunu yapip ondan sonra da ruslardan sikayet etmek cok acayip.
Sosyal ağlarda paylaş

Topic: Türk Güncesi

Cyka said:

Bloodseekerdım yanımda türk vardı uzaktan haraslamaya başlıyo silencer türk bende ona güvenerek 2 sinin arasına giriyorum geri çekiliyo öldürüyolar beni ve gülebiliyo buna asd. 6 defa falan aynı şeyi yaptı.Bot gibiler yemin ediyorum ya aynı şeyi 6 defa yapmak nedir lan
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane Rus girdi dün oyuna, aynı takımdayız ve mikrofonla Rusça konuşuyorlar.

Aha dedim sıçtık, rezil edecekler oyunu yine. Ben bari kasayım dedim, az ihtimal de olsa belki kasarsam tek başıma alırım oyunu.

Herifler domine etti oyunu, neredeyse bütün oyun NC kastım, girmeme gerek bile kalmadı combat'lara.

Böylesi ilk kez geldi valla başıma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...