Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

ursa aldı. jangıla girdi. hiç çıkmadı. hiç konuşmadı. hiçbişi yapmadı. bütün raxlar falan gitti adam hiç bize cevap vermedi. sadece jangılda creep kesti arada gidip kong aldı. bu kadar başka hiçbirşey yapmadı. öldü bikaç kere genklediler ama yılmadı. buarada düzgün item falanda yaptı. ama ancienta vuruyolardı en son hala adam cangılda farmlıyodu. hiçbir fightta görmedik adamı. teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

şu maç

http://dotabuff.com/matches/115207784

ordaki Drow yane
ve şu adam

http://dotabuff.com/players/32380806

Adamın şu anda 500 küsür wini var. 3 hero oynuyo 400ü drow 50si lina 50 si magebane.
Biz maighty le adamın bot felan olduğunu düşündük. sadece drow oynayıp bu kadar kötü olmak cidden byük başarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

Gün 4;

İngilizce oyunda 3 rusla aynı takıma kondum, LAN RUSCA KONUŞUCAKSANIZ NİYE İNGİLİZCE SEÇTİNİZ diyince karşı takımın ruslarıyla beraber beni reportladilar ve LPQ ya indim. Onlar ise hala masum insanların arasında rusça konuşuyor.

Benim bildiğim o tarz mass reportu dikkate almıyorlar hatta onların report hakkını kapıyorlar diye biliyorum. Bu yüzden low olduğuna emin misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ursa aldı. jangıla girdi. hiç çıkmadı. hiç konuşmadı. hiçbişi yapmadı. bütün raxlar falan gitti adam hiç bize cevap vermedi. sadece jangılda creep kesti arada gidip kong aldı. bu kadar başka hiçbirşey yapmadı. öldü bikaç kere genklediler ama yılmadı. buarada düzgün item falanda yaptı. ama ancienta vuruyolardı en son hala adam cangılda farmlıyodu. hiçbir fightta görmedik adamı. teşekkürler

dusmanı ona cekıcektınız.

tower neden combata gelmıyo dıyomusun?
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden emin misin? Ben rusça konuşan gördüğümde direk reportluyorum ingilizce oyunda ne işi var diye. Gerçi daha karşılık almadım ama benimde başıma geldi aynısı ben takımdan iki kişiyi reportladım 4 rus beni reportladı karşı takımdan da ruslar destek verdi. Ama hiç ceza yemedim :D Hatta teşekkür mesajı alıyordum hergün dotadan repotlar için, o ikiside kaynamış olabilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

4 arkadaş girdik beşinci rus geldi takıma. Arkadaş sürekli solo takılıp gang yiyor falan. Adama Stick with us gibi birseyler yazdık suna benzer bişey geldi: Привет, Как дела, как вы

Anlamıyorum ne dediğini dedik. "Learn russian!" yazdı herif ne dersin şimdi buna
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Birde rus arkadaşlar Ar oyuna girip carry gelmezse repickliyorlar :D

Şöyle bir mod olsaya her takıma 2 str 2 int 1 agi yada buna benzer bişey. Hani en azından herolar biraz mantıklı dağılsa. Ve repick yasak olsa :D Eminim pek rus girmez :D Hatta swapta yasak olsun :D

normal dotada vardı o mod.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...