Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

çok basit bir hesap yapalım. weaver'a battlefury çıkmanın, perservence + 2 javelin çıkmaktan ne +'sı var bakalım.

baktım şimdi 400gp fark var. battlefury'nin +1 hp regen, %25 mana regen'i var. javelinlerse 3 damage fazla veriyorlar. javelin'ler, inventory'de çok yer kaplıyorlar ama early-mid game'de çok sorun olacağını sanmam. ward falan taşımıyorsun sonuçta. bot + tp + belki ring of aquila.

diğer yandan mid-late game'de javelin'ler mkb'ye, perservence da linken'a çevrilebiliyor.

kısacası hayır bence battlefury weaver için iyi bir item değil. çünkü 400gp'ye çok daha iyi bir seçenek var.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yanlış anlamışım MKB yerine Battlefurry sanmışım.

orijinal cevabım:

"true-shot ve attack speed? hele de karşında riki ya da mort varsa yada butterfly/heavens çıkmış biri varsa"

Gerçi yine okudum anlamadım perservence + 2 javelin derken? O build linken+mkb ye gidiyor demektir
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

orijinal cevabım:

"true-shot ve attack speed? hele de karşında riki ya da mort varsa yada butterfly/heavens çıkmış biri varsa"

Gerçi yine okudum anlamadım perservence + 2 javelin derken? O build linken+mkb ye gidiyor demektir

abi weaver'a battlefury yapılır mı o tartışılıyodu da, diyorum ki ben de onu yapacağına perservence + 2 javelin yap, nerdeyse aynı şey üstüne gelecekte linken ve mkb'ye gidebilirsin. bu yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

orijinal cevabım:

adam da onu diyo zaten, aynı paraya battlefury yapma da, perseverence ve 2 tane javelin cık, hem neredeyse aynı hesaba geliyo regen ve damage konusunda, hemde bi sonraki item kombinasyonu olarak linken ve mkb'ye dönüşerek daha iyi build sağlıyo.

Ama arkadaş eğlence için oynuyorum farklı build yapmayı seviyorum dediği için potm - weaver gibi herolara bf cıkmaktan cekinmiyo vs vs..

bana göre weaver için ilk 3 item pt - vanguard - radiance, tabi karşıdaki herolara göre build her türlü değişir. Ama karsıda daggerli bi initiator varsa radiance cok güzel oluyo, dagger'i direk cd'ye soktugu için.
Sosyal ağlarda paylaş

Radi konusunda biraz takıntılıyımdır. Bence en iyisi direkt radi rush. Eğer 12-15dk arası alınabilirse muazzam oluyor onun dışında dk 20-22 ye kadar maks süresi var bence o dakikadan sonra bir pt si bir de radisi olan weaverdan pek hayır gelmez tek gemle, tek stunla yatar gider
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce bilen ruslar ss i nasıl verir?
RUSÇA!

adam ingilzice konuşuyor ama oyun içi gank, ss, dikkat vb. kısaltmaları arkadaş rusça yazıyor. ingilizce seçip giriyorum, sanki rusça bilmem gerekiyormuş gibi bir beklenti içerisinde.
epeydir böyle komik tiplere denk gelmiyodum :D
Sosyal ağlarda paylaş

jugger solo - prophet jungle - dazzle+antimage bot bende huskar mid'im.

karşımda stormspirit var. dakika 4-5 falan daha ulti yeni gelmiş. önümden ultiyle rune alıp yukarı giden stormspirite ss verdim. üzerine geliyo diye çizdim 3 kere falan pingledim.

bütün oyun SAY SS NOOB MID haraslandım. 4 pre girmişler. 4 tane rus. dakka 10 3-0'ım midde. fed mid omfg spam başladı. bu arada 1 tane ward yok runelerde falan. haritada 1 tane ward yok falan.

4 report. lowpri. takımda 3 kişi 2-10 / 2-13 / 3-11
4 report. lowpri. 4 rus. low pri. dört rus. DÖRT TANE RUS. rus var dört tane.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

birileri angut mangut neyim yazmış çok biliyormuşçasına konuşmuş falan cevap vermicem. Hepinizi gatlarun cok rahat. Public gamelerde asla heroların support,carry,disable olduklarını göz önünde bulundurmam.Gereksiz çünkü... Oyunu eğlenmek için ve farklı şekilde farklı item dizilişleriyle oynamayı seviyorum.

Weavera miranaya genellikle battlefury kastığımı söylesem coğunuz g.tünüzle güleceksiniz. Ben böyle oynamayı seviyorum işte

abi olayı cleave vurmak olan
ahım sahım bi dmg bonusu olmayan itemi
neden cleave vurmadığı herolara alıyosun ki?
skadi yap? dmg istiyosan hemde slowda var
hp de var
regende var
hem rangede attack modifierda olmuyo
ustune deso bile yapılır yane?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...