Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Trade Başlığı)

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Benim orda kast ettiğim içerik olucaktı aslında yani sonuçta grind oyunu sürekli aynı şeyleri farmlyıoruz ama bu map sistemi ve vaad edilen 3 tane daha act (eğer herbiri act 3 gibi olursa) inanılmaz bir içerik olur.

Öteki anlamda süreklilik olarak map geçişleri arasında ki respawn süresi beni rahatsız ediyor. Bazen waypoint açılmadıysa ve ölürsen gereksiz mob kestirioyr sana ama bir bakımada faydası var
Sosyal ağlarda paylaş

bende anlamadım abi bunu, arkadaşta da problem var. ben 200 fps sabit oynuyorum oyunu en ufak bir spike veya donma yaşamıyorum. ha diyeceksin gtx 680 ne olacaktı, e bundan önce 560 ve 5760'da oynadım. aynı şekilde asla 60 fps altını görmedim veya donma yaşamadım. bence driverlarla ilgili bir sıkıntı var ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl48 witch im act 3 cruel de sıkıntı başladı. buildden değil de gear yok.misal hala bi kolye yok adam gibi (mavi var lan rezilliğe bak) unique hiç yok.partiye girdim düşenlerden 1 tanesini bile alamadım.bugün bişiler satın almaya çalışıcam utanmadan acayip düşük fiyatlar vericem bakalım nolucak
Sosyal ağlarda paylaş

abi eküri kurmanız gerek. bu oyun solo oyunu değil. pug'la da bu tarz bir oyun oynanmaz. tanıştığınız adamları listeye ekleyin beraber oynayın. ben öyle yaptım CB'da. veya işte patiden birileri olabilir ne bileyim. veya şunu yapabilirsin, gittiğin yer için public grup açarsın (fair loot or kick) yazarsın, 4 kişi gelince private yaparsın grubu 6 kişi karambolu olmaz, baktın grupta aç var, hemen kickler başkasını ekler yine kapatırsın. bu yolla gidersen ninja oranı aşırı düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...