Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

cd project red, konsollar olmasa oyunu bole yapamazdik, demis asd:

"If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is," answers Marcin Iwinski, definitively. "We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Novigrada giden ana köprünün ordaki undead kesmece questini failladım baydım ya illa köylülerden biri ölüyor. En son questgiver öldü yine fail, 50xp gitti =(

aha bana da aynı şey oldu byaa bi load ettim baştan. Sonra baktım o loadum baya geç kalmış haliymiş, gittiğim an birileri yatıyor. Biraz daha önceden load ettim o zaman halloldu.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar işler karıştı ya

Keira Metz e yürüdüm, sorunlarını hallettim sırf bir yatayım şu kadınla diye. Sonra onu Kaer Morhen'e gönderdim orada güvenli olur diye. Şimdi de Triss'e aynı şeyi yaptım, hatta sırf skor olsun diye "I love you" dedim kadına geri döndü, evlilik planları yapmaya başladı hemen. Onu da Kaer Morhen'e gönderdim.

1) Yannefer'a ne diyecem ben?
2) Kaer Morhen'de ne bekliyor beni korkuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ileride daha hızlanıyor level atlama sanki, çok fazla quest var akıyorsun arka arkaya. İleride dediği mde level 17yim :)

Main quest üzerinden gidiyorum sırf hadi arada 1-2 side quest (önemli karakterlerle ilgili olanlar) hala main quest seviyesi levelımın altında. Şu an level 17'im. Korsan adasına gitme levelıan geldim 16 gerekiyordu. Ama gitmeyecem biraz side quest yapıcam velende.

Fakat bu kadar aksiyon ve konyua dalmışken side questlerle de alakasız şeyler yapmak istemiyorum. Novigrad çok hoşuma gitti, şehirde dönen pislikler, çeteler, entrikalar hehe . Dandelion hala mal.

Bu arada gırtlak kanseri olan seslendirme çok karakteristik ya birden fazla adama verince olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...