Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

ben de dün konsola almaya karar verdim çok daha pahalı olmasına rağmen

witcher 2'i pc oynarken "konsol oyunu tam" demiştim

kullanıcı deneyimi olarak istediğim şey bacaklarımı uzatarak oynamak şu oyunu.

modlara zaten ayıracak vaktim olmayacak. 1 yıl sonra olmadı pc'de tekrar oynarım. şu noktada 10-15 saat modsuz güzel deneyim sunsun yeter.

100 tane oyun bekliyor witcher'ın modlarına gelene kadar; destiny yeni exp başlı başına zaten benim 1 ayımı yiyecek. last of us'ı, lbp3'u, d3'un coop ps versiyonu, bloodborne, never alone, DmC remaster'ı, batman, god of war remastered, helldivers, order, 5 tane indie fln liste uzuyor gidiyor.

bugün oyun almayı bıraksam, gaminge ayırabildiğim vakti düşündüğümde 6 aylık fln stok var, hepsi güzel deneyim sunan oyunlar.

pc'de alsam bile moda oturup da vakit ayıramayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ayaklarımı uzatıp 40" tvde bilgisayar da oynayabildiğim için bu argümanını pek anlayamıyorum.

Diğer taraftan sanırım kendi evinde kendi kararlarını veremiyor gibisin. Acaba konsolcuların ortak bi özelliği olabilir mi bu...?

pampa senin durumun biraz

hayaller master race
gerçekler konsol

gibi

hahaha

konsol deneyimini köşe takımında keyboard, mouse ile yaşamaya çalışıyorsun, gereksiz zorluyorsun. al bir konsol rahatla. ilk defa seviştiğinde yaşadığın rahatlamayı yaşayacaksın bak gör.
Sosyal ağlarda paylaş

vegetation'da sıkıntı bahsediliyordu hep ama ps4, pc, xbone/eski build, son build bi sürü ss dolanıyor etrafta. haftaya ultra'da gözükücek artık nasılmış.

bir süre dengesiz screenshotlar gelmişti(console kullanıcılarına damage control gibi de oldu) ama son build'in ss'lerine göre görsel kalite beni tatmin etti artık.

http://cdn2.wccftech.com/wp-content/uploads/2015/05/Witcher-3-12.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

@Norak
recommended x 5 biraz gereksiz sarcasm olmuş

recommended'ın bir-iki tık üstü 970, 780 kartlarda elde edicez ultrayı sonuçta, titan sli'larla felan değil. orta-üst seviyesinde bir sistemle, birkaç aşırı demanding ayar kapalı-kısık, güzel fpsde ulaşılacak. yani sonuçta, dediğim gibi oyun çıktığı zaman iddia ettiği görselliği, screenshotlar arasındaki farklılıkların doğrusunu görücez, denicez. laf atmaya gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...