Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

seigen said:

Amazon CE preorder'ı açmış, TR'ye gönderim de açık. Siparişi verdim gitti :D.

Geçen sefer Witcher 2'de neredeyse bütün Online oyun satış siteleri önce sipariş alıp sonra da "Ya hacı Türkiye'ye yollayamıyormuşuz biz, iptal ediyorum siparişini" çekmişti yalnız, ona dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

seigen said:

Amazon CE preorder'ı açmış, TR'ye gönderim de açık. Siparişi verdim gitti :D.

Geçen sefer Witcher 2'de neredeyse bütün Online oyun satış siteleri önce sipariş alıp sonra da "Ya hacı Türkiye'ye yollayamıyormuşuz biz, iptal ediyorum siparişini" çekmişti yalnız, ona dikkat edin.

Nasıl ya? Geçen sefer amazon'dan aldım ve geldi :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Adventure game in betası gelmiş az önce girdim oynadım. Resim vidyo olayını abartmayın ama NDA de yok demişler. Baya bildiğin board game olmuş. Farklı lokasyonlar var, bunlara gittiğinde yapabileceğin actionlar var yok mystery solve combat şu bu. Ona göre farklı puan kartları toplayıp main questi yapmaya çalışıyorsun, bu arada nilfgaard invasion tehlikesi var main counter olarak.

http://game4v.com/g4v-content/uploads/2014/07/The-Witcher-Adventure-Game-Beta.jpg

Board game internet üzerinden baya saçma oluyormuş bunu fark ettim =P Karşı taraf oynuyor sen bekliyorsun falan baya bayık geldi. Zaten ilk oyunumu ne olduğunu anlamadan 4. turnde mi ne kazandım tek combatta. Havada kalmış biraz oyun, belki masa üstünde tutar da bilgisayar başında bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...