Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banka Tavsiyesi

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Şimdi şöyle bir şey var, sana ailenin düzenli para yollaması herhangi bi artı kazandırmıyor sana banka gözünde. Banka çökebileceği elle tutulur gelir kaynağı arar sana bir şey verecekken ki hem öğrencini geliri mi olur diyip hemde adamlara giydirmen biraz gereksiz. Babana söyle sana ek kart çıkartsın onu kullan daha mantıklı

Giydirdigim kısım su, ortalama bir öğrencinin ne geliri olabilir?

kyk dan kredi alıyorsan kredi kartı veriyorlar (lan kredi alıyırsam birde ustune neyi bankadan alayım?), giydirdigim kısım oydu.

ziraatten once ilk bankam garanti idi. evi devamlı arayıp kampanya adına rahatsız etme (hem beni hem ailemi), havalelerde fazladan ucret alma (babam 100 yolladı 25 geldi, adamlara wtf deyince hata oldu deyip duzelttiler ertesi ay gene oldu, babam kendi hesabını kapatırkın daha evvelden 3 yıllık borcunuz var demeliri ama aslında o borcun 6 ay once odenmis olması gibi sorunlar yasadım ı yuzden garantiyi hiç bi kosulda dusunmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben işbankası kullanıyorum paypalda sorun yok. kartı verdiklerinde kredi falan almıyordum, öğrenciyim hala bu arada.

bi gün bi iş için gitmiştim, limiti yükseltsenize dedim (400 idi) sdf. daha ilk defa ekstre gelmişti ödemiştim o sıralar yani. öteki gün gittim 1000 olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

iş bankasındayım çok memnunum.

eski iş yerimde garantili yaptılar garnatinin birtek altın hesabıyla emeklilik hesabını kuallanıyorum.

şimdiki iş yerindede finansbank yaptılar i hate it daha maaşı almadan 6 kart gönderdiler 3 tane eve 3 tane aynısından işe. direk iptal ettim ertesi gün hepsini ben sizden kart mı istedim lan die. ayrıca atm yok finansda aman finasns hiç bulaşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

bi banka konusu daha yokmuydu.
abiler en iyi banka iş bankası nokta..

birde bank asyadan uzak durun aman diyim..ömrümü cürüttüler bundan çokdaha aktif,prof büfeler var..abi gişede gişecinin kasasından 273 tl çıkamadı ya la!
yada müşterisi varken gişe görevlisi ile tartışan aynı bankada çalışan başka bir görevlimi ararsın,talimat verdiğinde yada hatta internet bankacılığı için şifre istediğinde yabancı bir cisim görmüş gibi bakan sözde yetkililer mi ararsın?bulaşmayın sakın..
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

finansbank'a kesinlikle geçme.

ömrümde bu kadar kötü online bankacılık görmedim. annem her ay emekli maaşını çekmeye çalışırken kriz geçiriyor babamla birlikte.

Orası öyle de, sanırım bankalar arasında tek kart kullanım ücreti almayan banka kendileri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...