Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Ne Maldonado'su yahu? Hani kendi tuttuğunuz takımın tarihi üzerinde gördüğü en büyük başarının kadrosunu yanlış biliyorsunuz ahaha. Hani Appiah, Tuncay, Deivid? Hatta Kezman? Kazım?

he. baya failsin.

ben fenerliyim benden iyi biliyosun, bi de laf sokuyosun aklın sıra.
şamp liginde çeyrek final oynadıgımız sene tuncay appiah falan yoktu. kezman ve deivid vardı.
bu maç dışında denizde oynuyordu maldonadonun yanında

ÇEYREK FİNAL
Stat: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu
Hakemler: Claus Bo Larsen xxx, Anders Norrenstrand xxx, Henrik Sonderby xxx
Fenerbahçe: Volkan Demirel xxxx, Önder xxx, Lugano xxx, Edu xxx, Vederson xxx, Deivid xxx, Aurelio xxx, Maldonado xxx, Uğur x (Dk. 54 Kazım xxxx), Alex xxx, Kezman xx (Dk. 72 Semih xx)
Chelsea: Cudicini x, Essien xx, Terry xx, Carvalho xx, Ashley Cole xx, Joe Cole xx (Dk. 86 Anelka x), Makelele xx, Ballack xxx, Lampard xx (Dk. 76 Obi Mikel x), Malouda xx, Drogba xx
Goller: Dk. 13 Deivid (kendi kalesine) (Chelsea), Dk. 65 Kazım, Dk. 81Deivid (Fenerbahçe)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:
adam sizi çeyrek finale çıkaran birkaç oyuncudan biri aslında hırslı oynasa, şımarmasa çok iyi oyuncu. sol bek bulmak zaten zor. ziegler, kaldırımdan 2-3 kat iyidir.
şimdi bizde riera biraz sükse yapınca yönetim sol bek transferini pas geçti sanırım.
ceyrek final mi ? abav.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

hayır benim takımım üzerinden aklın sıra doğruyu biliyomuş gibi ahaha yazmışsın bide. yazık abi.

lol

Sevilla maçı? En büyük başarı bu değil mi? Maldonado mu götürdü o orta sahayı, hatrında kalmasına güldüm.

Appiah-Aurellio ikilisi götürürken.

Neyse şanlı başlığımız kirlenmesin, aç çeyrek final kadrosunu ratele orda konuşuruz
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

moriarty said:

hayır benim takımım üzerinden aklın sıra doğruyu biliyomuş gibi ahaha yazmışsın bide. yazık abi.

lol

Sevilla maçı? En büyük başarı bu değil mi? Maldonado mu götürdü o orta sahayı, hatrında kalmasına güldüm.

Appiah-Aurellio ikilisi götürürken.

Neyse şanlı başlığımız kirlenmesin, aç çeyrek final kadrosunu ratele orda konuşuruz

yetmez ama evet diyosun. buyur.

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Edu, Lugano, Roberto Carlos (Vederson dk. 68), Selçuk, Mehmet Aurelio, Uğur (Kazım dk. 78), Deivid, Alex, Kezman (Semih dk. 84)

YEDEKLER: Serdar Kulbilge, Yasin, Önder Turacı, Maldonado

TEKNİK DİREKTÖR: Arthur Zico

SEVİLLA: Palop, Daniel Alves, Escude, Dragutinoviç, Adriano, Jesus Navas, Keita, Poulsen, Duda (Diego Capel dk. 63), Luis Fabiano, Kanoute

sevilladan sonra chelseayle oynadık çeyrek finalde. oradada oynuyordu maldonado üstteki postumda görebilceğin gibi. appiah yoktu. ısrarla hala anlamıyosun, bu boş laflara devam ediyosun biliyomuş gibi ya ahhaha.

çeyrek final kadrosunu yukarıda koydum zaten, görebilirsin maldoyu. ahahahahahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Kjaer için bu arada Fenerbahçe devredeymiş, istediğim stoperlerdendi basında da yazıldı çizildi fakat o ekolden Granqvist'in üstünde duruldu hep. Ben Semih-Dany yetse bile (ki çok pozitif bir düşünce) alternatifleri olmamasına rağmen stoper alınmamasını hayret içinde izliyorum. Ujfa'nın dönmesi veya Balta'nın stoper olarak kullanılması ise plan GRATZ
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sahibinden az kullanilmiş escude ?

Biz bu adamı da unuttuk harbi ya, Samet'in harcadıklarından ...

TR'de her şekilde iş yapardı. Adam resmen kendi transferi değil diye, daha doğrusu yanlışlıkla alındı diye oynatmıyor adamı. Şuan mesela çok rahat Sivok ile ikileyebilirdi...

Bu Samet'ten kurtulmamız gerek bizim, Oğuzhan'ı da kesmeyi düşünüyor çünkü sırf gece hayatı vs. var diye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...