Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mel gibson niye sevilmez?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

dengesiz bir karakter, adam tam bir despot bilhassa yönetmen koltuğunda.

muhaliflere karşı yanlışım yoksa ırak savaşını falan savundu, gitti isa filmini çekti kafasına göre.

biraz aykırı olma çabalarında bir tip gibi. ingilizleri öcü yapar, müslümanlara öcü der, yahudilere öcü der herkesle dalaşma vaziyetinde.

birde dendiği gibi braveheart dışında elle tutulur filmi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunculuğunu filmlerini filan çok severim, çok candır benim için mel gibson

ama abide birazcık ırkçılık varmış heralde, bi de alkolikmiş zaten

said:
On 28 July 2006, Gibson was arrested for driving under the influence (DUI) while speeding in his vehicle with an open container of alcohol, which is illegal in much of the United States. According to a 2011 article in Vanity Fair, Gibson first told the arresting officer, "My life is over. I’m fucked. Robyn’s going to leave me." According to the arrest report, Gibson then exploded into an angry tirade at the arresting officer. Gibson climaxed with the words, "Fucking Jews... the Jews are responsible for all the wars in the world."
Sosyal ağlarda paylaş

kendisini tanımadığım için kişisel yorum yapamam tabi sdfs

braveheart harici we were soldiers, get the gringo, patriot var fena filmler değil.bişi conspiracy filmi vardı biraz eğlenceli.signs çok kötüydü.başka da hatırlamadım.varsa da izlememişimdir sdfs.

ama benim için lethal weapondan öteye gidemedi adam ya.hep ordaki haliyle kalıcak

en etkieylici filmi braveheart olduğundan öyle kaldı.ama en azından bi nicolas cage gibi ne bulsam oynarım diyerek film sıçmadı.son dönemde az filmi var.

fakat yinede hayvan gibi zengin bir adam diye biliyorum.belki film harici iş güçkovalıyordur
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

oyunculuğunu filmlerini filan çok severim, çok candır benim için mel gibson

ama abide birazcık ırkçılık varmış heralde, bi de alkolikmiş zaten

said:
On 28 July 2006, Gibson was arrested for driving under the influence (DUI) while speeding in his vehicle with an open container of alcohol, which is illegal in much of the United States. According to a 2011 article in Vanity Fair, Gibson first told the arresting officer, "My life is over. I’m fucked. Robyn’s going to leave me." According to the arrest report, Gibson then exploded into an angry tirade at the arresting officer. Gibson climaxed with the words, "Fucking Jews... the Jews are responsible for all the wars in the world."

doğru söliyeni dokuz köyden kovarlar o yüzden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...