Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

android cihazlarda oynanacak oyunlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

daha önce yazıldıysa affola. geneli kısa/zaman öldürmelik oyunlar serisi sdfg

guess the movie adından anlaşıldığı gibi film tahmin etmece. ilgileri eğlendirir.

bi sürü logo quiz oyunu var edinin derim ben epey vakit geçirdim ehehe.

wizschool bejeweled/candy crush tarzı gemlerle uğraşıp iksir falan yapıyosun senaryosu da var. fena değil.

jelly defense td sevmeyen bi adam olarak en çok oynadığım oyunlardan.

rebuild flash versiyonunu oynamış olanlar bilir zombi istilasında şehir kurmaca falan işte. kısa sürüyor ama güzel baya.

solar 2 göktaşı olarak başlayıp büyüyüp büyük gezegen falan olmaca. oyalıyor.

infinity space gezegen falan keşfedip upgrade/skor kasıyoruz. fena değil.

stick tennis telefonda oynadığım tek spor oyunu baya iyi.

pool master pro zevkli bi bilardo oyunu hotseat falan da var.

magic wingdom yumurta yuvarlayıp renk eşleştirerek para kasıyosun, sonra onla tarlana hayvan dekor falan alıyosun. baya uzun ömrü var bağımlılık yaratabiliyor fsd.

cartoon wars&cartoon wars 2 en iyi defense oyunlarından yine sevmememe rağmen epey oynadım.

granny smith hırsız tipten önce elmaları almaya çalışıyoruz baya baya baya eğlenceli bi oyun şiddetle öneririm dar vakitler için.

10000000 eski pixel tarz grafikli bi gem eşleştirme oyunu. gem eşleştirip para kasıp upgrade yapıp 10m puana ulaşmak amaç. yaratık öldürüp kasa açarak vb. ilerliyorsunuz epey iyi.

saygılar sevgiler hepinizi oyalar bi müddet bunlar sdf

Sosyal ağlarda paylaş

perfect kick. baya baya güzel ya. karşılıklı penaltı çekmece oyunu, ister random millete karşı ister arkadaşına karşı. baya sevdim. yükleyin oynayak

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamegou.PerfectKick.google&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lZ291LlBlcmZlY3RLaWNrLmdvb2dsZSJd
Sosyal ağlarda paylaş

battle for wesnoth var, "heroesumsu" ihtiyacını giderir. heroes 2'nin ufak port tadında bir şeyi var bedava, oyunun kendisini SD'ye atmanı gerektiriyor. VCMI projesinin android portu var, eger güçlü bir cihazın varsa Heroes 3'ün bizzat kendisini oynayabiliyorsun. Palm Kingdoms serisi var, çok da güzeller ama sadece iOS içinler bildigim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...