Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

lambur lumbur içtiğim oluyo benim farkında olmadan.

ce6 atomizer gg olunca yedeğide yok bu yanında gelen ego-t atmoizeri kullanmak zorunda kaldım.

leş gibi bi plastik kokusu tadı geliyo en başta. ama yapcak bişey yok diyip tiksine tiksine içerken o koku falan gitti şimdi demekki yıkamak gerekiyomuş bi o hazneyi dfjhdf

ce6 atomizerden 2 kat falan daha fazla duman veriyor ama daha fazla aroma kaybı var gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Atomizer'in teli kopabiliyor iki üç çekişte soğumasına izin vermez ya da sıvı azken kullanırsan.

Ben Ego-T kullanıyorum başından beri. Atomizer aromayı çok tutsa da ego-T kadar duman vermiyor. Ayrıca bir miktar kullandıktan sonra Vinghtor'un dediği plastik tad kalmıyor. Görünüş olarak da CE6'dan daha şık durduğunu söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

@zeugna,

atomizer kullanim seklien gore gider. eger voltaj ayarlanabilir pilin yoksa standart pillerle cok uzun sure gitmesi lazim CE6'larin falan. benim standart voltajda (3,2-3,3) tek isinma sorunu gordugum atomizer EGO-C'ler. CE6, Kanger, Vivi falan normal calisiyor.

@senarius

kendi takimini kendin topla.

en sevdigim atomizer, sarj ederken kullanilabilir pil ile gayet guzel bir takim kurulur. yaninda tek eksigin tasima cantasi olmaz, o da zaten tasima cantasindan cok saklama cantasi gibi, cok buyuk. cebinizde tasimak icin soyle bir sey cok daha kullanisli.

bu arada surekli italyaya giden gelen biriyle muhabbet ettim, o da sivilarin bavul ticaretini planliyormus, fiyat konusmadik daha bulabilirse flavor art'in 50 veya 100'luklerinden getirecek. iyi fiyat verirse bir kac tane 100'luk sivi getirtebilirim hem kendime hem isteyenlere satmak amacli. sizce mantikli bir is olur mu? bir kere de ben akil danisayim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

abso,

eleman haber versin om atarim sana da. flavor artin 100'luklerini direkt gidip alabilecegi bir yer ariyo anladigim kadariyla 45 gunluk zamazingoyu asmak icin.

senarius,
valla kanger t3 alabilirsin onun yerine ama iki tane kanger denedim, ikisi de CE6'ya gore cok daha az tat veriyordu. surada 9 lira fazlaya satiyorlar buradan da alabilirsin. ben kesinlikle atomizer olarak CE6 tavsiye ediyorum, cidden en sevdigim atomizer.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

Dark_Soul said:

Flavour Art Marlboro Aroması (Maxx Blend) - (VG)

şunu dün denedim, arkadaşımda gidip almış yanında bunu vermişler hediye olarak, baya beğendim elimdekiler bitince alacağım birtane

Su üstteki aromayı kullanan var mı? Tadı hoş ve buharı bol ama sigara içerken boğazda yaptığı etkiyi yapmıyor.Yani dumanın boğazdan geçtiğini hissedemiyorum.
Nikotin oranı 9 mg.Ondan olabilir mi acaba?

Abimde dekang ın 22 mg lik camel aromasını kullanıyor.1 fırt çektim gözler falan karardı direk.Onda mesela, boğazdan duman geçme hissi 10 numara.Gerçek sigara içiyor havası baya başarılı yalnız dumanı az ve çok sert geldi.Sanırım nikotin oranı yuzunden.

Boyle flavour art ile dekang ın iyi yonlerini birleştiren birşey arıyorum.Joyetech in aramolar nasıl ,kullanan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası şu an piyasadaki hiçbir likite güvenmemek lazım direk olarak yurtdışı düzgün bir siteden gelemdikçe veya biri getirmedikçe. Likitler kaçak olduğu için kontrolleri yok ve heryerde kaçak üretim aldı başını gidiyor. Bunda da elbette en çok satılan Dekang ve FlavourArt likitleri kopyalanıyor. FlavourArt için pek fazla kaçak mı değil mi belirleme metodu henüz yok ama Dekang için DH sitesinde yazanları aşağıya koydum.

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Dis senden burasi disinda alan olmayabilir ama bende siparis verebilirim italyaya giden arkadasina :)

o italyaya giden arkadas firmaya gitmedigi surece alamaz likiti. bende italyadayim bana bile 45 gun sure veriyorlar. yerinden almadanda ucuza alamaz. shoplara soruyorum onlar bile spedisyon bekliyorlar hicbiyerde bulamiyorum su anda flavourart
Sosyal ağlarda paylaş

Sohbeti geçti mi bilmiyorum da dün atv haberde elektronik sigara kansere sebep oluyor diye haber geçtiler.Tabi sigara daha az mı kanser yapıyor reröre moduna geçmeyelim de bende 7-8 senedir sigara kullanıyorum ,elektronik sigara kullanmayı da düşündüm ama olay bilinmezlik ,hani sigara bir nebze tütün içiyoruz da bilinmeyen bir likitten duman çekmek ,hiçbir zaman güvenemedim

Ha tabi bırakma aşamasında el oyalaması açısından elektronik sigara kullanılabilir ama sigarayı bırakıp elektronik içmek bana çok cazip gelmiyor ,güvenilir bir kaynak olmadıkca çünkü daha az zararlı diye birşey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Sıvısında ne olduğu gayet açık net yazıyor üretici sitelerinde.
İçerik olarak nikotin, PG ve VG denilen kimyasallardan oluşuyor.
Nikotin zaten malum çok detaya girmeye gerek yok. Bağımlılık yapan yuksek alndığında rahatsızlık verebilen bir madde ama direk olarak nikotinin kanser yapmadığı kanıtlandı diye hatırlıyorum.
VG hakkında bir yazı
PG hakkında bir yazı
Sonuçta illa ki zararı vardır ama yandıktan sonra ciğerinize çektiğiniz yüzlerce maddeden ve içerik olarak katranı dahi barındıran sigaradan daha az zararlı oldugu kesin. Sonuçta benim sigara tüketimimi azaltması hatta bitirmesi bence güzel bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Sıvısında ne olduğu gayet açık net yazıyor üretici sitelerinde.
İçerik olarak nikotin, PG ve VG denilen kimyasallardan oluşuyor.
Nikotin zaten malum çok detaya girmeye gerek yok. Bağımlılık yapan yuksek alndığında rahatsızlık verebilen bir madde ama direk olarak nikotinin kanser yapmadığı kanıtlandı diye hatırlıyorum.
VG hakkında bir yazı
PG hakkında bir yazı
Sonuçta illa ki zararı vardır ama yandıktan sonra ciğerinize çektiğiniz yüzlerce maddeden ve içerik olarak katranı dahi barındıran sigaradan daha az zararlı oldugu kesin. Sonuçta benim sigara tüketimimi azaltması hatta bitirmesi bence güzel bir şey.

Zaten olay üretici veya satıcı firmanın verdiği içerik beyanı değil ,yan sekmesinde shop yazan bir siteden içerik okusam nolur okumasam nolur :) Kaldı ki okusam bile o maddelerin ne etki verdiklerini bilemem ,eczacı değilim ,kimyager değilim.Aynı şey sigaranın kendisi içinde geçerli zaten ,ciğere çekilen herhangi bir duman en nihayetinde hepsi.

Bu sebeplerden daha az zararlı olduğu kesin sonucuna varılamıyor ama seninde dediğin gibi sigara tüketimini azaltması ve bitirmesi süper bir olay ,buna vesile olabilecek birşey bu elektronik sigara ,bende gözü kestirip önce buna sonrada hepten bırakma yoluna giderim inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

eger verilen icerik bilgisine guvenemiyorsan PG ve VG alip, aroma+nikotinle kendi sivini kendin yapabilirsin. ki bunu yapanlarda var. icinde `cok gizliiiii` bir madde olsa, DIY yapan binlerce avrupali ve amerikali uyanirdi ise merak etme. ayrica hepsi duman degil, elektronik sigarada cektigin su buhari.

ha elektronik sigara zararsiz mi? degil. sonucta nikotin aliyorsun. ozellikle yapilan arastirmalar cok az sayida. ama ilk yapilan arastirmalarda sigara kadar ciddi saglik zararlariyla karsilasilsa su anda cok daha fazla ulkede hizla yasaklanirdi, onun yerinde su anda kapali alanda bile icilebiliyor rahat rahat.

boston universitesi arastirmasi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...