Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
1000 tl almıyordur. hı hı =) evet az alıyorlar biliyorum da temiz 2.5 vardır yani.

bu arada ntvspor kadar "davulun sesi" deyimine uyan bir kanal yok, içinde bulundum 1 ay falan, resmen amatör düzende işliyor kanal çok rahatlıkla söyleyebilirim.
e ben de öyle diyorum, 1000 tl almıyodur, rahat olun diyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

applev0dka said:

tamam da gs gidip 10 veriyor bonservis, A klubu gelip 12 veriyor, satamayiz yoksa ceza yeriz 5m diyip yolluyorlar mi geri ? ilginçmiş :D

Gs nin teklifini club yeter deyip kabul ediyor. Sonra Gs teklifini geri çekmesin diye , Gs de oyuncuyu başkası almasın diye aralarında bu antlaşmayı yapıyorlar . Ben Başkanı beğeniyorum Çok profesyonel . UEFA kriterleri gereği artık Avrupa cluplerinde başkanlar cebinden para koyup oyuncu alamiyacaklar bu değişiyor . Avrupada genelde clubler zaten şahısların şirket değiller bu yüzden onlar için 2013 zor gecicek . Artık kluplerin astromik transfer yapmaları zor . Giderler başkan ceplerinden değil clup gelirlerinden karşılanacak . Başkanların klube para aktarması yasaklanıyor .Futbolcu ücretleri club gelirlerini aşmamalı . Bu böyleyken ben hala Tr de nasıl belhandanın 3 yönetici parası ile alınabilindiğine ve 3 mislimaaş ödeneceğine şaşırıp kalıyorum .

adamlar stadın x'ine sponsor olup gene yığıyorlar parayı rahat ol sen. para vermek istedikten sonra yasaklama şansı yok uefanın
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

fatih terimin dediği

ne teknik direktör ne futbolcu ne başkan gs den büyük değildir

basın : ne başkan ne gelecekfutbolcu gsden büüyk değildir sdfs

basının yazdıklarına takılcaksa bunlar işimiz var.sanki basın hep böyle değilmiş gibi.

O rly? Basına bok atılır zaten hep. boson çok gotondon oydoroyo

said:
Maç Sonu: Fatih Terim

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig’in 18. haftasında oynanan Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Sözlerine, “Bildiğiniz gibi ben genel olarak sessiz kaldım. Sessizlik de iyi bir yanıt bence. Bu çoğu zaman önemli bir tavır olmuştur. Çok önemli bir konu ve her kelimenin dikkatle seçilmesi gereken bir ortam olduğu için titizlikle dikkat ediyorum. O yüzden gerekirse okuyarak cevap vereceğim” şeklinde başladıktan sonra açıklamalarda bulunan Fatih Terim’in basın toplantısındaki konuşması şu şekilde oldu:

“Sessiz kalarak, ancak gündemden kopmadan, olayları ve insanları izleyerek, yazılanları ve söylenenleri takip ederek geçirdiğim bu süre zarfında her şeyi daha iyi anladım, her şeyi daha iyi kavradığımı söyleyebilirim. Çok iyi bir şekilde süzgeçten geçirip, olayları dışarıdan izlemek hakikatan insana çok şey öğretiyormuş. Ben sanıyordum ki; başarısızlık durumlarında futbol camiaları, kulüpler karışır. Halbuki bir buçuk, iki senedir yaşanan ve yaşatılan sürekli başarıya, alınan puanlara ve kupalara, ilk 16 sıralamalarına rağmen bir camia durduk yere içeride çözülebiliyor ve de karıştırılabiliyormuş.”

“Açıkçası sorumlu veya suçlu aradığımdan değil, bedel ödetmek gibi bir niyetim yok ya da cezalandıracağımızdan değil, geçmişin muhasebesini hiç yapmak istemiyorum, onlara hiç gerek bu saatten sonra. Ama ben geleceğe bir şeyler söylemek istiyorum. Geleceğe bakarken, insanların atacağı bir adıma 10 adımla karşılık vermek isterken, önüme çıkarılan ve uğraşmak zorunda bırakıldığım şeylerden artık çok sıkıldım ve de çok yoruldum.”

“Buradan herkese ama herkese sesleniyorum, lütfen herkes dikkatli, iyi dinlesin. Bir Galatasaraylı olarak, bir Galatasaray sevdalısı ve aşığı olarak, bu kulübe 40 yıl hizmet etmiş, sadece hocası değil, Divan Kurulu üyesi olarak, Galatasaray’ın bir elemanı olarak, tekrar ediyorum, Galatasaray’ın bir elemanı olarak rahat ve huzurlu çalışacağım kişilerle ve olaylarla değil, sahayla, oyunla, futbolcuyla ilgileneceğim ve bir zahmet konsantrasyonumuzun saha dışı olaylarla bölünmediği bir ortam rica ediyorum. Sanıyorum bunu hem ben, hem oyuncularım, hem de gerçek Galatasaraylılar istiyor ve de diliyor.”

“Hepimiz insanız, hepimiz hata yapabiliriz, hata yapmak insana mahsustur. Hatayı tekrar etmek, hatalardan bahsetmek ve hatta hataların tadını çıkarmak, hiç kimseye yarar getirmediği gibi, kimlere mahsustur, ona artık siz karar verin. Rica ediyorum, insanlara daha fazla zarar vermeden, kulüp menfaatlerini ve kulüp geleceğini, Galatasaray markasının değerini, Avrupa’daki itibarını zedelemeden, ağız tadıyla içimizde daha iyi anlaşarak işimize bakalım. İnanın bana, herkes sadece işini yaparsa çok daha huzurlu oluruz. Sizlerden ricam (basın mensuplarına yönelik), ‘Başkan şunu dedi, beriki şunu söyledi, siz ne diyorsunuz’ gibi sorularla gelmeyin. Yeterince malzeme olduk zaten, daha fazla olmayalım. Hatta bir müddet, eğer mümkünse, hepimiz susalım, dinleyelim, izleyelim, düşünelim ve de değerlendirelim. İşimiz, maçımız, inşallah başarılarımız konuşulsun. Bunu sizden özellikle rica ediyorum.”

“Buradan tek tek yaşananlara, söylenenlere cevap vermeyeceğim. Bilin ki, sustuğum için rahat değilim. Şu ana kadar sustuğum için rahat değilim. Ancak düşünmek zorunda olduğum bir takım var ve bu takımın başarısı söz konusu. Daha fazla buna mani olacak kişiler ve olaylara müsaade etmeyeceğime emin olabilirsiniz. Galatasaraylılar da emin olabilir. Unutmamamız gereken bir gerçek var. Ne teknik direktör, ben veya bir başka teknik direktör, ne oyuncular, ne yöneticiler, ne başkan… Ne de transfer edilen veyahut da transfer edilmesi düşünülen futbolcular… Hiçbiri Galatasaray’dan büyük değildir! En başta ben olmak üzere. Galatasaray’dan büyük olmadı, olamaz da. Bir tek gerçek vardır, aslolan Galatasaray’dır.”

Fatih Terim, karşılaşmayla ilgili olarak ise, “Oyuna iyi başladığımız söylenebilir, golü de bulduk. O ana kadar oyunu götüren, domine eden bir takımdık. Ancak ikinci golü ararken, Emre o pozisyonu değerlendirebilse, bence oyunun kopma anıydı. Oradan dönüşte, o ana kadar hiçbir tehlike yaşamamıza rağmen gol yedik. Rakibimizin ilk yarıda baskılı olduğu veya gol kaçırdığı pek söylenemez. Ama ikinci yarı için aynısını söyleyemeyeceğim. İyi oynamadık, pozisyon bulamadık, oyunu domine edemedik. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum, iyi mücadele ettiler, kendilerine başarılar diliyorum. Ayrıca Kasımpaşa Başkanı'nı ve Yönetimi'ni tebrik ediyorum. Gerçekten çok medeni bir soyunma odası ve futbolu tüm ihtiyaçlarını gideren bir çalışma yapmışlar; çünkü deplasmanlarda böyle yerleri bulmak kolay olmuyor. Sonuç olarak üç puan kaybeden Galatasaray, iyi başlamak isteyen Galatasaray; ama Galatasaray, bunların üstesinden gelecektir, gelmek zorundadır. İyi başlamak isterdik, başlayamadık” ifadelerini kullandı.

http://www.galatasaray.org/futbol/superlig/haber/15776.php
Sosyal ağlarda paylaş

canım dostum

ben ne diyorum sen ne diyorsun.o cümlenin öncesinde ne diyor adam ne teknik direktör ne başkan ne futbolcu

fakat gaztelerde gördüğüm başlıklar ne başkan ne yeni gelicek futbolcu hep.yani aysal ve sneijder oluyor tabi bu

cımbızla laf çekmekten bahsediyorum ben

Ne teknik direktör, ben veya bir başka teknik direktör, ne oyuncular, ne yöneticiler

seninde basından farkın yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yani ?

adam 3 paragraf laf anlattı.aysala ve sneijdere de göndermesi var.ama sanki adam sadece böyle demiş gibi ortalığı kızıştırılmasına laf ediyorum ben

noktalarla virgüllerle uğraşmana gerke yok.

eleman olayı gibi.aysal o kadar laf anlattı.

manşete terim iyi bir eleman taşındı.oysa adam gayet mantıklı konuşmuştu.

gs klubu bunları niye ciddiye alıyor orasını anlamadım ama
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

fatih terimin dediği

ne teknik direktör ne futbolcu ne başkan gs den büyük değildir

basın : ne başkan ne gelecekfutbolcu gsden büüyk değildir sdfs

basının yazdıklarına takılcaksa bunlar işimiz var.sanki basın hep böyle değilmiş gibi.

Sen şurda fatih terimin dediği diye özetini çıkarıyosun. Sadece "transfer edilecek futbolcular" kısmını kırparak. Sonra adam 3 paragraf anlattı da cımbızla çekerek yazıyolar diyorsun. En azından adamlar bütün cümleyi yazıyor. Senin gibi kırpıp özet çıkarmıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

sabonis said:
1000 tl almıyordur. hı hı =) evet az alıyorlar biliyorum da temiz 2.5 vardır yani.

bu arada ntvspor kadar "davulun sesi" deyimine uyan bir kanal yok, içinde bulundum 1 ay falan, resmen amatör düzende işliyor kanal çok rahatlıkla söyleyebilirim.
e ben de öyle diyorum, 1000 tl almıyodur, rahat olun diyorum işte.

ha ben "1000 tl bile almıyordur" tarzı bir ton ile okudum onu =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kısa bir süre Dünya gazetesinde çalışmıştım yurt dışına çıkmadan önce ekonomi cevireleri yapmıştım . Sonra yeni şafak genel müdür sekreteri oldum o zaman gazete muhabirlerinin aldığı maaşlara tanık oldum inanın Akbank çalışanından bile çok daha az alıyor Spor muhabirleri. BuraYı takip eden bir spor muhabiri varsa maaşını yazarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı Wesley Sneijder'in transferinde hareketli saatler yaşanıyor.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Teknik Direktör Fatih Terim, yöneticiler Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ve Bülent Tulun bugün Divan Kurulu sonrası yemekte bir araya geldi. Transferin de konuşulduğu bu zirveden, Sneijder transferinin artık netliğe kavuşturulması gerektiği sonucu ortaya çıktı.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra, Galatasaray CEO'su Lütfi Arıboğan görevlendirildi. Arıboğan, saat 15:55 uçağı ile Sneijder transferini artık sonlandırmak için apar topar Milano'ya gitti.

Milano'da yetkililerle görüşen Lütfi Arıboğan'dan sonra, Ünal Aysal'ın danışmanlığını yapan Sinan Kalpakçıoğlu'da 21:00 uçağı ile Lütfi Arıboğan'ın yanına Milano'ya uçtu.

Lütfi Arıboğan ve Sinan Kalpakçıoğlu'nun, bu gece ve yarın yapacakları görüşmeler ile "Wesley Sneijder" transferini artık sonlandırması bekleniyor.

Sneijder transferini bitirmek isteyen bu iki isim yarın akşam 22:40'ta "Milano - İstanbul" uçağı ile Türkiye'ye dönecekler. Merak edilen ise; " Sneijder bu uçakta olacak mı?

kaynak türkfutbol.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra gelmesin. Zaten adam kaç aydır topa değmiyor, devre arasını da kaçırdı, toparlanma şansı kalmadı, kendini bulana kadar 2 ay daha geçer zaten.

Tamam, "ucuza al-parlat-sat" zorlayacaklar da, ona kasacaklarına gitsinler bi stoper bi sol bek alsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...