Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

yaz tailini filan saymıyorlardır hehalde
gerçi şnayder de sayı saymasını bilmiyormuş

gsnin verdiği para da 6 nın 2bölü3ü diyorlar ki o da az
5+ cl primine kapatsınlar şu işi
milano uçağı kalkıor 1 saate

Şunu Galatasaray başkanı söyledi o yüzden doğru olduğunu varsaymak en mantıklısı...

Mirror'dan haber koyan arkadaş ben sen yanlış aktarmışsın demedim haberde saçmalık var dedim. 10M pound'u Galatasaray teklif edemez, etse zaten Sneijder şuan arenada paspas atıyor olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

"Alo Kuyt Ben Wesley"
Galatasaray'ın imzaya beklediği Wesley Sneijder, İstanbul hakkında Fenerbahçeli Dirk Kuyt'tan bilgi aldı.

Sarı-lacivertli takımın Hollandalı futbolcusunu telefonla arayan Sneijder'in, vatandaşı ile İstanbul'u konuştuğu öğrenildi.

İnterli oyuncunun, milli takımdan arkadaşı Kuyt'tan İstanbul'da oturacağı ev konusunda da yardım istediği belirtildi.

Sneijder'in İstanbul'a gelmesi halinde Fenerbahçe'de forma giyen vatandaşına komşu olması bekleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ben bu Moratti'yi çözemedim. Adam ya Galatasaray fanı ya Ünal Aysal'dan tırsıyor ya da çok büyük bir çıkarı var bu transferden. Inter ile yapılan protokol transfer sezonu sonuna kadar uzatılmış yani başka bir takım isterse bonservis olarak 15 milyonlar konuşuluyor. Bu nasıl bir anlaşma çözemedim ben ki bu anlaşmanın yalan olma ihtimali de yok gibi. Galatasaray'a yakın bir çok isim bu protokolün varlığını doğruluyor. ScoutGS sitesinde de keza. Bu arada transferin kesin olarak bittiği söyleniyor, yani Sneijder Galatasaray'ın sözleşme teklifine okey demiş ve Inter'le Sneijder arasındaki sorunda çözülmeye çok yakınmış. Yani anlayacağınız iş ıslak imzaya kalmış. Ama transferin bittiği konuşuluyor. Bakalım inşallah öyledir. Hayırlısı olsun.

Baros da gidici gibi ki bizim için en önemli hamle bu olacak. Bonservis gelmez ama yıllığından kurtulmak bile bizim için büyük artı olur.

Bir de bu M'Bengue ile ilgimiz var heralde. Hiç bilmiyorum bu adamı bilgi sahibi olanlar varsa bilgi verirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

adam geldiği ilk günden beri şirket kafasında olduğunu belirtiyor zaten.fatih terim bunu bizden daha iyi biliyordur.

daha önce de buna benzer roportajları oldu.ha belki direk terim iyi bir eleman diyince garip gibi geliyor.çünkü biz elemanı günlük hayatta farklı kullanıyoruz sdfs.

da adam galatasaraya hatta 3 büyüklere gelmiş en profesyonel başkan olabilir.bak iyi kötü başkan demiyorum.direk profesyonel.özhan canaydın iyi başkandı ama bir ünal aysal değildi.

adam direk mali ve sportif başarıya kitlenmiş.öyle duygusallık fakir edebiyatı çingenlik falan yok.umarım bırakmaz ya da ölmez.

hani ben takımı toparladım gerekli başarıyı da aldım doydum diyip bırakabilir falan aman diyim sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

adam geldiği ilk günden beri şirket kafasında olduğunu belirtiyor zaten.fatih terim bunu bizden daha iyi biliyordur.

daha önce de buna benzer roportajları oldu.ha belki direk terim iyi bir eleman diyince garip gibi geliyor.çünkü biz elemanı günlük hayatta farklı kullanıyoruz sdfs.

da adam galatasaraya hatta 3 büyüklere gelmiş en profesyonel başkan olabilir.bak iyi kötü başkan demiyorum.direk profesyonel.özhan canaydın iyi başkandı ama bir ünal aysal değildi.

adam direk mali ve sportif başarıya kitlenmiş.öyle duygusallık fakir edebiyatı çingenlik falan yok.umarım bırakmaz ya da ölmez.

hani ben takımı toparladım gerekli başarıyı da aldım doydum diyip bırakabilir falan aman diyim sdfs.

aynen oyle bir yapisi var adamin sirket yonetir gibi yonetiyor. fakat altinda calisan adam ulkenin en egosu yuksek insani olunca isler karisiyor biraz .d

keske her baskan klube ayni profesyonellik ile yaklassa. ama iste aysal bu yuzdrn cok talihsiz aciklamalar yapabiliyor bazen. E bizim insanimiz boyle buyuk adamlarin agzindan cikicak 2 kelimeye endeksli yasadiklarindan olay terime eleman dedi mi demedi mi oluveriyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...