Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Son dakika haberi merak edenler için :
Galatasaray's trying hard to finish the transfer of Wesley Sneijder Inter's star player, will not come home.
much anticipated decision does not come home for a while and decided to give Sneijder will remain at home said. Sneijder aid package in the hands of many persistent questions from journalists entering the home Sneijder was not at home, and explained that the possibility of reaching a decision tomorrow. But the star player is estimated to be at home.

Yani 2 gündür evde olup düşündüğü sanılırken aslında 2 gündür evde değilmiş nerde olduğu bilinmiyor bu arada İngiliz basını interin başkanına çok yüklenmeye başladı eğer zorla oyuncuyu gs ye vermeye çalışırsa bundan sonra oyuncu almaya da zorlanır diye . Türkiye yi çok küçük görüyorlar yazılarında Sibirya sürgününe benzetiyorlar 30 yaşından önce Türki ye gitmenin en büyük ceza olucağını belirtiyorlar kısaca çok kötü yazxılar çıkıyor İngiliz basınından . İşin komedisi senelerdir ingilterede kaldım hiç böyle bir Türk düşmanlığı görmedim
ingiliz basının Türkiye sibirya sürgünü makalesi
Bu arada bu makalede 15 18 değil transfer döneminin sonuna kadar 5 milyon cezanın konduğu belirtiliyor. herhalde karısının bahsettiği kirli oyun bu . İlk defa bunu gördüm doğruluk payını araştırıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Inter'de kalmak istese indirime giderdi. 1.5 milyon euro indirim istemişlerdi yanılmıyorsam ki Sneijder gibi kazanan biri için 1.5 milyon ciddi bir para değil. Inter'in yeni sisteminde çok önemli rol üstlenmesi bekleniyordu ve Stramaccioni ile de araları mükemmeldi. Hatta onun koltuğunu sağlama alan isim Sneijder'dir.

Moratti falan şuan Sneijder'dan nefret ediyor. Yani herkes istesin onla Sneijder'in arası böyleyken o kulüpte geleceği yok. Eninde sonunda gidecek. Ara transferde olmasa sene sonu gidecek ama oynamak istiyor o da, eninde sonunda gider. Kimse almazsa Türkiye'ye gelecek işte
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...