Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Ahahahaha havaalanındaki salaklara bak yazık lan lol

Bu kadar oynattıktan sonra gelmesin zaten hem 6m euro nedir höh!?

Urfaluji bitmiş Cris gitmiş defans Danny yetosuna kalmış, Eboue gitmek istiyor isteksiz, solbek zaten meydanda, hala sisteminde yeri olmayan on numara peşinde Gs.

Ha devamlı tek forvet oynatcaksa Terim, ahanda biz 10 senedir oynuyoz Daum taktiğini, kansere davetiye...
Sosyal ağlarda paylaş

abi nolursunuz bi açıklama yapın bişi yapın. ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum ne sinirlenebiliyorum. fenerbahçe taraftarınıda sıkıntıya soktunuz. başlicam transferinize ama.

gelceksede gelsin bende ağzımın tadıyla sinirleniyim bizim yönetime.

gelmiceksede gülelim falan ama bişi belli olsun lan artık yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

transfer olmicak olsa bence çoktan belli olurdu ama ya

gs yönetimi şuan sessiz albayrak falan sneijder tamam dedi diyor.aysal reisten ses yok

ya adam bugun protokol bittikten sonra gidip totnıma falan imzalıcak.ya da hakkaten interle alacak mevzularından dolayı gelemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Inter'den alacağı yok ki Sneijder'in, o yalan nereden atıldı bilmiyorum.

Orada da sistem bizim ki gibi yürüyor çünkü, biz nasıl Quaresma sonradan ödeme yapmadılar rerörerö yapmasın diye günü gününe tüm parasını yatırdıysak onlarda Sneijder'a ödemeleri sorunsuz yapıyorlar. Geleceğe yönelik bir alacakta olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bu biraz gsli yöneticilerin yanlışı albayrak felan hagi gibi olmak istiomuşda yok yüzde 95 bitmişte. Kardeşim yıllardır futbolun içinde olan adamlar bunlar. Beklentileri yükselttiğin zaman fiyatda yükeliyor.

Klüple anlaşınca bunlar başladı zırvalamaya menejerler zaten çakal.

Sessizce yürütüceklerdi yapamadılar o zamanda ya bu nazı çekcicen bu bedeli odicen öyle alıcan yada resti çekip almıcan iki ihtimalli yani herşey yine GS'nin elinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...