Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bugün gezegenlerdeki tileları açıyor olucam speed runlarla, bana takılın, hızlı kazancın tadına varın ;)

ps: bir bok kazanmayacaksınız haritayı açmak dışında.

ya bıngıldak steamden ekledim olm kabul et

steam id: yorm-a ekleyin beni. warframe id im de: turkleader

lamer demeyin olm. bak demeyin 2 sene önceki nikimdi ya aynı diye almışım işte. 2 sene önce oynuyodum oyunu lamer demeyin ya ;_;
Sosyal ağlarda paylaş

in-game friend request göndersene bingildak'a.

bu arada 9 frame oldu, hepsini maxledim.

2 tanesi dışında hepsi craft.

chroma : op as fuck - oynaması keyifli

ember : oynaması keyifli ama çok fazla offensive - survival biraz pırt gibi

nova : çok iyi, keyif aldım. deneyin pişman olmazsınız.

nyx : CC olarak end-game'de must have bence. chaos + mc çok iyi ama solo oynarken biraz sönük kalıyor diğer framelere göre. aynı şekilde çok hareket edilen görevlerde etkinliğini yitiriyor. binlerce mobun geldiği görevlerde op.

rhino : beklediğimden iyi çıktı ya, özellikle ilk ability oyundaki en eğlenceli abilitylerden biri olabilir. gerçek anlamda rhino :)

trinity : group play'de çok iyi, olmazsa olmaz ama solo da bayılmadım. doğrusu buildi yaparsan en dayanıklı ve en etkili endgame framelerden biri ama çok fazla forma + mod istiyor.

valkyr : melee oynamak için mükemmel. ultisi saçma sapan iyi. solo için çok elverişli. group play'de de akıyor.

nezha : plat ile alması baya ucuz. alın yani. gerçek ninja deneyimi. speed hack açmış gibi gidiyor. survival öküz gibi. dmg çok iyi. ultisi op. hem melee, hem archer, hem rifle akıyor.

loki : utility tanrısı. invis'i bazı görevlerde mob öldürmeden bitirmenizi sağlıyor. spy missionlarda resmen huzur. onun dışında her şeyde çok iyi ama offensive değil. ben sevmiyorum hiç offensive olmayınca. oyunda endgame contente yeni girerken denemelik bence. kendini güvende hissediyorsun, ölme derdin yok gibi bir şey.

silah olarak tonkor'un op'liğine hiçbir şey yaklaşamıyor. oyunu zevksizleştiren bir seviyede op yani.

hek denedim, meh - modlarla ve forma basınca ilah oluyor ama.

paris prime solo için inanılmaz etkili. sessizliğin avantajını offensive'den kaybetmeden yararlanabiliyorsun. 100% crit chance + crit dmg mod yo.

klasik rifle sevenlere latron sonrasında tiberon (latron istiyor) tavsiye ederim. çok etkili oluyor doğru modlarla.

dün mr9 oldum, artık yatırım yapmaya başlıyorum. şimdiye kadar hiç cata/forma basmadım mr'e oynuyorum diye. silah craft, 30 yap, diğer silaha geç şeklinde oynadım. frameler aynı şekilde.

saryn'den yatırıma başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

imam tonkar'la drakgoon'u craftla kesin. çok keyifli oynaması.

melee olarak, şununla :

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20150724162526/warframe/ru/images/2/2e/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD_%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8.png

direkt dark souls'a dönüyor oyun asdasd

daggerlarda çok güzel, single target dps i saçma sapan iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

o neymiş ya haha ben şu an orthos prime kullanıyorum. baya iyi şimdilik.

forma basıcam dün blueprint çıkardım bi tane. akşama rhino falan bi kaç tane warframe geliyor olması lazım. onu kasarken void de farmlarız. tonkarı çok istiyorum da rank 9 mu 7 mi ne istiyor o. kullanamıyorum henuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Drakgoon, tonkor fln özel silahlar abi. İhtiyacı doğrultusunda kaşıman gerek. Shotgun spazz ve vile acceleration tak. O zaman gör charge i =) blaze i de unutma tabii.

Tonkor da crit ve crit dmg ile saçmalıyor.

Drakgoon da charge ile punch through da var bu arada. Ok gibi delip geçiyor. Yerden veya duvardan sektirip vektörel de delebiliyorsun fln. Baya fantastik bir silah bence.
Sosyal ağlarda paylaş

craftı zor abi, oynaması değil.

oyundaki bütün frameler iyi bu arada ya. öyle dışarıdan görünüşlerine göre değerlendirme. gameplayleri çok farklı.

saryn craftlaması çok kolay - 10/10 gameplay'ı var build yaparsan. ben şu an forma basıyorum, yatırım yapıyorum.

nova - 10/10 frame, crafti zor değil.

ember - 10/10 frame, crafti çok kolay.

frost - 10/10 frame, crafti çok kolay.

nezha çok ama çok keyifli. plat ile 50 plat a seti alabiliyorsun, sadece tıklıyorsun.

mag yine crafti çok basit ama 10 numara frame falan

crafti çok kolay ama gameplayı çok keyifli frameler var.

chroma op as fuck ama crafti çok zor. mesa aynı şekilde.

mesayı onlarca defa yapıp toplayamayabilirsin. her giriş için coord kasman falan gerekiyor, çok uzun iş yani. uğraşırsan yaparsın ama bir frame ı alacam diye oyundan bayma kendini.

ember'ı ben 20 dk'da aldım, saryn aynı şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...