Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snowboard vol1.5

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

Tbar olmayan yere git? Ama kötü havada vs mecbur binceksin tbar'a yere gelince, genelde otel önlerinde ufak pistlerde olur, orda düşe kalka öğren bi gittiğinde, 3 kerede çözersin muhtemelen

Bi de tbar'a oturmaman, yuklenmemen gerektiğini fark edince gerisi kolay, denge işi
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

normal kayarken hiç mi düşmüyorsun? düş biraz nolcak, iner bi daha binersin

almanya da bu kafayla kis turizmine yakin yerdeki insanlar bir anda WWII gazisine donuyor.

Benim kaldigim yer de yakin bayagi alplerdeki tesislere, kisin universitenin %30u kol bacak alcida geliyor okula :)
Sosyal ağlarda paylaş

Torium AVM içinde kayak pistleri gibi ibir şey vardı bir ara ama tbar varmı bilmiyorum araştır netten.
Sende düşme fobisi oluşmuş , denesen yaparsın. Ben ilk öğrendiğimde ders aldım snowboard için ( kayak biliyordum). Hoca devamlı kaldır götünü havaya kırma bacakları diye bağırıyordu tbar kullanırken. Düşme korkusundan iyice eğilme dürtüsü oluşmuştu. Başka bir boardcu ile beraber çıkarsan sana yardımcı da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartalkaya günlük skipass 200, ama turla gidince daha ucuza geliyordu. Radikaltur veya Penguentepe'nin uygun turları vardı, devam ediyor mu bilmiyorum.

şu an atlıyıp gidiyim dersen kartepe var, tesis kötü ama fiyat, erişim ve kar durumu açısından en uygunu (istanbul için). 80tl skipass, 50tl kayak/board kiralama (yol üstünden). perşembe ve cuma kar baya güzel olcak gibi. hafta içi baya boş da oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer alternatifler arasında en kötüsü olabilir. Yoklukta gidiliyor ama el altında diye. Liftler aşırı yavaş ama t-bar çok az var, hava kötü değilse çoğu çalışmıyor. Pist olarak çeşitliliği var ama uzun değiller. Ayrıca board için can sıkıcı düzlükleri olabiliyor bazı pistlerde.

Erken kalkmak, geç dönmek zor gelmiyorsa Kartalkaya daha iyi alternatifti ama bu yıl çok pahalandı orası. Uludağ da 180₺ sanırım skipass, ama mesafe olarak daha uygun İstanbul / Eskişehir vs için. Bir de Uludağ'da teleferik ile dağa çıkabiliyorsun, arabayı şehirde bırakıp.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer tatil olarak gitceksen bana en mantıklı gelen erciyes.
tesis kaliteli, hem pist alternatifi çok ve kısa pist değiller.
şehirden ulaşım kolay ki şehirde gayet uygun fiyatlı oteller var (ibis gibi).
şehirde (kayseri) yemek alternatifleri bol ve güzel
pist kapalı olma durumunda veya değişiklik için göreme güzel alternatif
skipass, kayak kirası vs ücretler de düşük

uygun fiyata uçak bulup, araba kiralayarak şehirde kalmalı gayet güzel plan
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...