Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk parkında ağaca telle asılmış kedi bulundu

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

said:
Kazım Dirik Mahallesi 197 Sokak’taki çocuk parkının köşesindeki ağaçtan gece kedi sesi geldiğini duyan sokak sakinleri bunu önemsemedi. Ancak sabah işyerine gitmek üzere sokağa çıkanlar, ağaçta ölü bir kedinin telle bağlanıp sarkıtıldığını görünce şok oldu.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1114144&CategoryID=77
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

said:
Kazım Dirik Mahallesi 197 Sokak’taki çocuk parkının köşesindeki ağaçtan gece kedi sesi geldiğini duyan sokak sakinleri bunu önemsemedi. Ancak sabah işyerine gitmek üzere sokağa çıkanlar, ağaçta ölü bir kedinin telle bağlanıp sarkıtıldığını görünce şok oldu.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1114144&CategoryID=77

Bu o.c.lerin elini kolunu kesip hayata devam etmelerini saglayacaksin, surunsun dursun it.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haberi ben yaptım. İha deha falan haberi ege ajanstan satın alıp kendi isimleri ile yayınladılar. İsmim mismim hak getire. Bir de üstüne ajansla anlaşmışlar sanki haberi yapan ben değil mişim de sıradan vatandaşmışım gibi benimle röportaj yaptılar. Çıtımı çıkaramadım.

Neyse orda mahallelinin tepkisini çekti diyor ya. Yok öyle bir şey. Tepki mepki çekmedi. Saat 8.30'de okula giderken kediyi gördüm. Okula gidip fotoğraf makinesi olan arkadaşı aldım. Saat 9.30 oldu. Haberin fotoğraflarını çektik. 10 oldu saat. 1 ALLAHIN KULU kedinin orda asılı olduğunu önemsemedi. Fotoğrafları çekerken çöp atan amcalar zerrrrrrrre kaale almadı. Çocuğunu okula götüren bir teyze çocuk kediyi görmesine rağmen çocuğun gözünü kapatmadı. Emniyet bu bizim meselemiz değil belediyeyi araman lazım dedi. Belediyeyi aradık. Bu bizim meselemiz değil emniyeti araman lazım dedi. Normalde bir gazetecinin yapmaması gereken bişe yapıp o kediyi ordan ben ve arkadaşım indirdik.

Daha da kötüsü... O hayvan hakları makları zamanzingoları var ya. 3 tanesine ulaştık dedik böyle böyle. Yapacağımız bir şey yok dediler. Al yarın bağırırlar şimdi. HAYVAN HAKLARI NERDEAĞĞ diye.

Asıl sizin suratınıza tükürmek lazım da. Tükürülecek bir suratınız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam habercilik ruhuyla yapmışta.resmi çektikten sonra direk indirseymiş bekliceğine.bizim halkımız hayvanları umursamaz çüknü.belediyemiş çöpçüymüş o hayvan orda kokana kadar bırakırlar.

cenaze değil foto çektikten sonra yere koyup üstünü gazete ile örtüp bi taş koyacan

ben civarda ölü hayvan görürsem öyle yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

koşa koşa fotograf makinesi alacagına bi gazete ya da kullanmadıgın bi havlu ıvır alıp kediyi alaydın

Anlatamamışım heralde. Kediyi ben ve fotoğrafçı arkadaşım indirdik. İndiren biziz. Üstünü de çocuklar görmesin diye kapattık zaten.

Sağdaki soldaki gazetelerdeki yorumlarda ömrümde yemediğim kadar küfür yiyorum. Dışarıya neden bakmamışım? Ulan kedi bu kedi. Kedi miyavlar. Kedi azdığı zaman da diğer kedilerle kavga ettiği zaman da miyavlar. Öyle ciyak ciyak bir ses duymadım ki.. 2-3 miyavlama duydum hepsi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...