Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebepsiz Bırakan Sevgili

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

BramStoker said:

Kadınlar mevcut sevgililerinden/kocalarından daha iyisini bulmadan bir diğerine yelken açmazlar. Yani mevcut sevgililerini terk ettikten sonra daha iyisini aramaya koyulmazlar. Mevcut sevgililerinin koynundayken bellidir bir sonraki durak.

Çok çok iyi kadınlar, gerçekten anlaşamadıkları veya sevmedikleri erkeklerden ayrıldıktan sonra kendilerine bir başka partner bulurlar. Gerçekten güvenebilecekleri birini. Öyle kadınlar az.

Bunu bil yani.

Hayat bunları bilince daha güzel oluyor.

Çok uzun lan bunu kimse okumaz.

Kadınlar maymun gibidir, yeni dalı tutmadan eskini bırakmazlar. desen yeterdi
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

mokoko said:

ne var olm o yazışmalarda. bende dahil, benim tanıdığım bildiğim her adamın ilişkisinde o şekilde diyaloglar dönüyo.

yapma abi
sen hic girdin mi boyle dialoga

BU NE LAN!!!

hayir adam bi de killi kasli bisi...

abi frenchkiss yolluyorum sana ıslak ıslak muhabbetine girmedim tabiki ama aşkımlı canımlı cicimli sevgilimli muhabbet dönüyo sonuçta sürekli. bişi yok bunda.

ama frenchkiss yollamak çok abartı asdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Ben okudum ama ne oy nerdim ne de bir yorum yapmak istemiyorum çünkü iki insanın arasında olan meselelerin onların aralarında kalmalarını yeğleyen birisiyim.

Kadının fotoğraflarını halka açık foruma koymasaymışsın keşke.

Sana kadınlarla ilgili bir facti söylemek istiyorum. Sandalyende bir doğru otur önce. Tamam. Dinle şimdi:

Kadınlar mevcut sevgililerinden/kocalarından daha iyisini bulmadan bir diğerine yelken açmazlar. Yani mevcut sevgililerini terk ettikten sonra daha iyisini aramaya koyulmazlar. Mevcut sevgililerinin koynundayken bellidir bir sonraki durak.

Çok çok iyi kadınlar, gerçekten anlaşamadıkları veya sevmedikleri erkeklerden ayrıldıktan sonra kendilerine bir başka partner bulurlar. Gerçekten güvenebilecekleri birini. Öyle kadınlar az.

Bunu bil yani.

Hayat bunları bilince daha güzel oluyor.

Acı ama gerçek bu sanırım :/

Arkadaşım ben kıllı filan değilim kim uyduruyorsa şimdi sixpackli resimlerimi koydurtmayın sonra forum kilitleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...