Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebepsiz Bırakan Sevgili

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Haftalardır hiç kavga etmiyorduk, birbirimize yılbaşı hediyeleri aldık, günlerce alışveriş merkezi gezdik, kendisine beğendiğim bir iç çamaşırı takımını bile aldı, herşey çok güzel gidiyordu. İznine 1 hafta kala (2 hafta izni var sınav için) bize geldi, kar yağıyordu ve hava çok soğuktu. Kazaklarımızla birbirimize sarılıp uyuduk, seviştik, öpüştük ve onu tren istasyonunda son kez yolcu ettim, arkasından el sallayarak, yüzünde güller açıyordu, çok mutluyduk.

Ne olduysa bundan sonra oldu ve bir daha hiç mesaj atmadı, aramadı, sormadı. Bende dört s dedim aramadım ama baktım ilk defa (4 aydır) 2. güne giricez, hayırdır neden aramıyorsun deme mecburiyeti hissettim, sınavlarım var strese girdim dedi. Devam etti aramamaya, sormamaya. Bugün onunla bu sorunu çözmeye karar verdim ve iş yerine gittim. Siktiriboktan bir starbucksa oturduk. Kelimeler ağzından dökülmeye başladı;

Artık durmak istiyorum, gerçekten hiçbirşey yapmak istemiyorum, ailem, sevgili, okul, iş, hiçbirşey. Herşeyi bırakmak istiyorum çünkü artık yapamıyorum. Biliyorsun sana bunu aylar öncesinden de söylemiştim. Psikologa gitsem o da fayda getirmicek kendim çözemediğim sürece. Seni de daha fazla üzmek istemiyorum çünkü sen çok daha iyilerine layıksın (Bunları söylerken ağlıyordu). Biliyorum benden ayrıldığın zaman bulduğun insan gerçekten çok şanslı biri olacak bundan eminim, sen çok iyi bir insandın ama ben daha fazla yapamıcam ve seni üzmek istemiyorum daha fazla.

Lütfen bana gerçeği söyle, biri mi var dedim? O twitterda yazdıkların ne peki dedim. (Tanışmak kaderdir,arkadaşlık seçim; aşık olmak ise tamamen tesadüf.. kafasında yazılar) Şaşırmış gibi yaptı, ama istersen yemin edebilirim kimse yok dedi. Lütfen söyle dedim, gerçekten en azından bunu bileyim. Gerçekten yok ve olmasını da artık istemiyorum kimsenin dedi ve film koptu.

Kala kalmıştım, hiç beklemiyordum; bu kadar güzel giderken, bu kadar hayalle ve bu kadar nedensiz biteceğini. Son kez sarılmak istedim, karşı koymak istedi. Ağlıyordu. Ve öylece gitti...

Verdiğim sözüde tutacağım kız bu:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...