Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
oyun kotu bir wow clone u idi. o kadar sene wow oynayip biraktiktan sonra aynisini gorunce midem kaldirmamisti. 1 sene oynadim biraktim.

son durumu yorumlayabilir mi birisi? kurtuldu mu wow luktan? iyiye gitti mi diye sormuyorum. o kadar kotuydu ki launch ta, mutlaka iyiye gitmistir. benim merak ettigim farklilasabildi mi? wow-formula ise hala hic install etmekle falan bile ugrasmayayim.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

wowluktan kurtulamadı ama çıktığı zamankinden çok daha iyi bir oyun oldu. bu haliyle çıksa hatta şuan biraz daha fazla oyuncusu veya popülaritesi de olabilirdi.

ok buna sevindim. iyiye gitmis olmasi guzel bir sey.

ama hala wow-formula ise benden pass. donsem wow a donerdim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sıkıldın en kötü space combata gir, bambaşka bir oyun gibi geliyor bana mesela hoşuma gidiyor.

bir kere sub aldıktan sonra gerisinde f2p devam edebiliyorsun. ne oluyordu hatırlamıyorum şimdi de orta bir sınıf vs. vardı işte ne f2p ne de sub, ikisinin arası bak unuttum dsfsda

girersin arada çıkarsın vs.

oynamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sadece tahmin olmakla beraber;

muhtemelen bu trailer'da gördüğümüz imparatorluk kendince hutt klan'ı gibi özerkliğini ilan etmiş, asarım keserim takılan bir faction. baba'nın force connection'ı var mı bilinmez, ama ikiz oğulları baya yüksek midi'li tiplere benziyor. yetiştiriliş biçimleri aynı olsa da görülen o ki biri daha jedi, diğeri daha sith eğilimli yetişiyor. sonrasında da hem cumhuriyet, hem de sith empire'ı ağır kayıplara uğratma amacıyla orduların başına getiriliyor bu ikizler. neler olduğu trailer'da görülüyor zaten.

yalnız ikizlerden biri baya bir sith yoluna kayıyor anlaşılan, babayı suikast girişiminde bulununca karambolde kardeşini kesiyor. bundan sonra çok yüksek ihtimalle bu yeni imparatorluk hem Cumhuriyet'i hem de sith empire'ı karşısına alacak, oyunda da bunlara karşı pve aksiyon dönecek işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...